1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 34141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-11-29, 11:07   Temat: Witaj Sułek !
Juz po zabiegu operacyjnym mogliście składać o stopień niepełnosprawności !
Ja ,jak chodziłam na kontrole po zab.operac do chirurga,wówczas on mi wypisał wniosek do ZUSU po dodatek pielęgnacyjny,oraz wypełnił mi druk na komisję o przyznaniu grupy niepełnosprawnościowej, tj I -szej ( znaczny stopień ). Ja miałam przyznany na 5 lat.
Więc jeśli mama pracowała, to trzeba iść do ZUSu po wniosek, jesli nie to do MOPRU po druk i po druk do Miejskiego Oddziału Przyznawania grupy inwalidzkiej i z tymi drukami idźcie do lekarza chrurga lub jesli mama brała chemię to do chemika, jakby coś to pisz o inne inf, anna

[ Dodano: 2012-11-29, 11:11 ]
UWAGA :
przyznanie grupy i zasiłku liczy się od miesiąca w ktorym złożycie dokumenty ( kopiujcie wszystkie pisma i dokum lekarskie przed złożeniem i potwierdźcie w instytucji w ktorej skladacie !

[ Dodano: 2012-11-29, 11:12 ]
i jeszcze jedno im szybciej tym lepiej
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 34141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-11-27, 10:20   Temat: Witaj Sułek!
Ja bym zapytała p dr czy nie trzeba by poszerzyć marginesy, bo po prostu tyle poczytałas publikacji na temat raka piersi i tam wyczytałaś ze powinien byc tyle i tyle .....? Dawać spokoju bym sobie nie dawała bo bym miała wyrzuty sumienia jak by cos się tam wznowiło ! Masz prawo o wszytko pytac i wyjaśniać, bo lekarzowi nic nie bedzie a u Twojej mamy grozić moze wznową, anna
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 34141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-10-24, 21:04   Temat: Witaj !
Będzie ok. 3-4 dni, to jest norma, anna
  Temat: Rak piersi przewodowy
anna53

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 34141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-08-29, 12:40   Temat: Witaj Sułek !
Biopsja mammotomiczna ( inaczej gruboigłowa) polega na pobraniu ze zmian chorobowych większej ilości wycinków i o większej objetości. Lekarz pobiera wycinki pod obserwacją w aparacie USG. Później wysyłają te pobrane wycinki do badania histo-patologicznego i tam okreslaja dokładnie jaki to jest rak itp, oznaczają też receptory. Wynik jest za ok 2-3 tyg. Wówczas po otrzymaniu wyniku lekarz decyduje jakie podjąć leczenie. Mama wychodzi ze szpitala w tym samym dniu i ma przestrzegać zalecenia po takim zabiegu,
Moim zdaniem Ty i Twoja mama oraz inne rodzeństwo powinnyście zrobić testy na dziedziczność nowotworów. Ja zrobiłam takie w swoim szpitalu onkologicznym przed włączeniu leczenia onkologicznego, pozdrawiam anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group