1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Richelieu
2013-02-05, 07:15
Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Autor Wiadomość
friend 


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 162
Skąd: Gdańsk
Pomógł: 15 razy

 #166  Wysłany: 2012-03-30, 17:24  


Po dzisiejszej wizycie u onkologa, żona natychmiast ma się znaleść w hospicjum stacjonarnym według lekarza. Mówiła to ze złami w oczach. Pojezdzilem i czekam na telefony.
_________________
Kochana Żona [*] 2012-04-12 godz 9:30 Spoczywaj w Pokoju. Mimo wszystko, życie jest piękne....
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #167  Wysłany: 2012-03-30, 17:49  


friend napisał/a:
Po dzisiejszej wizycie u onkologa,
- kto wspierał Żonę w czasie wizyty u lekarza?Bo,rozumiem,że zanim uda załatwić miejsce w hospicjum,to jest leczona w domu.Możesz napisac nam coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam Was serdecznie
 
friend 


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 162
Skąd: Gdańsk
Pomógł: 15 razy

 #168  Wysłany: 2012-03-30, 17:54  


sarenka napisał/a:
friend napisał/a:
Po dzisiejszej wizycie u onkologa,
- kto wspierał Żonę w czasie wizyty u lekarza?Bo,rozumiem,że zanim uda załatwić miejsce w hospicjum,to jest leczona w domu.Możesz napisac nam coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam Was serdecznie
Z zoną jeżdziłem ja. Ma opiekę moją, jej rodziców.
 
Iwonka30.. 


Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 51
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Pomogła: 3 razy

 #169  Wysłany: 2012-03-30, 18:36  


Jakie to życie niesprawiedliwe jest :(. Dużo siły dla Was friend.
 
hany 


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 66
Pomogła: 7 razy

 #170  Wysłany: 2012-03-30, 19:23  


Friend bardzo dobra decyzje podjales w sprawie hospicjum.Jestem myslami z Toba i Twoja rodzina.Pozdrawiam
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #171  Wysłany: 2012-03-30, 19:29  


Witaj
kompletnie nie rozumiem Twojego postępowania , z tego co piszesz to żona powiedziała że musi iść do hospicjum stacjonarnego , to co nie byłeś z żoną w gabinecie ? w głowie się nie mieści , skoro nie ma miejsca w stacjonarnym to jest domowe które będzie się opiekowało żoną , pisałeś że zgłosiłeś to co zgłosiłeś czy nie bo widzę że gubisz się w tym co piszesz
bez obrazy friend ale odniosłam wrażenie , że Ty żonie nie pomagasz w tym cierpieniu , że jest sama nie wiem może się mylę jeżeli tak to przepraszam , napisz coś więcej ostanie zdrowia żony na ten temat piszesz bardzo skromnie

pozdrawiam |przytula|

[ Dodano: 2012-03-30, 19:31 ]
a co z dziewczynkami ? czy wiedzą że ich mamcia ma iść do hospicjum ?
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
friend 


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 162
Skąd: Gdańsk
Pomógł: 15 razy

 #172  Wysłany: 2012-03-30, 20:43  


Lekarz powiedziała, że żona powinna iść o to szybko do hospicjum.

[ Dodano: 2012-03-30, 20:44 ]
Do domowego i stacjonarnego są kolejki.

[ Dodano: 2012-03-30, 20:50 ]
Byłem tą decyzją zaskoczony i to bardzo.
_________________
Kochana Żona [*] 2012-04-12 godz 9:30 Spoczywaj w Pokoju. Mimo wszystko, życie jest piękne....
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #173  Wysłany: 2012-03-30, 20:53  


sonia21 napisał/a:
kompletnie nie rozumiem

sonia21 napisał/a:
pisałeś że zgłosiłeś to co zgłosiłeś czy nie bo widzę że gubisz się w tym co piszesz
:?ale?:
sonia21 napisał/a:
napisz coś więcej ostanie zdrowia żony na ten temat piszesz bardzo skromnie

sonia21 napisał/a:
a co z dziewczynkami ?

Podpisuję się pod Słowami Soni, troszkę się pogubiłam i mimo chęci nie wiele rozumiem z tego co piszesz :?ale?: Piszesz bardzo mało.
Poza tym to wszystko co jest w tym wątku pisane ( włącznie z tym co i ja teraz piszę) odnoście Twojej osoby, Twojej żony powinno być w Twoim wątku pisane a nie tutaj (tak myślę).
Robi się tutaj bałagan.
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
friend 


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 162
Skąd: Gdańsk
Pomógł: 15 razy

 #174  Wysłany: 2012-03-30, 20:57  


Racja wracam do mojego wątku.
_________________
Kochana Żona [*] 2012-04-12 godz 9:30 Spoczywaj w Pokoju. Mimo wszystko, życie jest piękne....
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #175  Wysłany: 2012-03-30, 21:07  


friend, jeżeli masz czas i chęci to opisz wszystko dokładnie tutaj w Swoim wątku, bo jakoś odskoczyłeś do wątku "o umieraniu" i piszesz "pół zdaniami" :?ale?:
Forumowicze "ciągną Cię za język" bo sam z siebie nie wiele piszesz i nikt nie jest w stanie coś konkretnego napisać / podpowiedzieć / wesprzeć.
Szczerze Ci powiem, że ja się pogubiłam, bo jeżeli była mowa o córkach to pisałeś bardo dużo natomiast na temat żony jest niewiele informacji :?ale?: są to takie właśnie pół zdania :?ale?:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #176  Wysłany: 2012-03-30, 21:17  


friend, -jeśli możesz napisz nam tak po kolei,co sie dzieje z Twoją żoną.My tutaj naprawdę trzymamy za Nią kciuki i za Jej Rodzinę.Rozumiemy,że sytuacja u Was jest trudna,próbujemy Ci to i owo podpowiedzieć.Jednak Twoje wpisy o hospicjach są nie spójne.Kiedy i do jakiego hospicjum Żona pójdzie?Czy do tego czasu ma opiekę medyczną na bieżąco-lekarz czy chociaż pielęgniarka srodowiskowa,lub z hospicjum domowego.
Friend- co oprócz tego,że żona ma pójść do hospicjum lekarz jeszcze powiedział?Zapisał jakieś lekarstwa?Jak w tej nader trudnej sytuacji znajdują się dziewczynki?
Ja zrozumiałam z Twojej wypowiedzi,że żona sama była w gabinecie lekarza.Przekonaj ją do swojej w czasie wizyty obecności lub kogoś z kim żona chciałaby wejść do gabinetu.To pozwoli na zapamiętanie tego co mówił lekarz i rozmowę żony o tym.
No,juz dość popisałam,pozdrawiam Was serdecznie.Szczególne uściski dla Żony -wie,że my o Niej myślimy?- i dla Córeczek.Trzymaj się :/pociesza:/
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #177  Wysłany: 2012-03-30, 21:21  


sonia21, - mną również targają podobne pytania.Już napisałam swój post w wątku - frienda.

Część postów została przeniesiona z wątku Umieranie - jak rozpoznać... - bardzo proszę o utrzymanie tego porządku.
Administrator
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #178  Wysłany: 2012-03-30, 21:32  


friend,

skoro wróciłeś do swojego wątku to wytłumacz mi jak do domowego hospicjum są kolejki ? nie wiem nie rozumiem tego u nas w jednym dniu się zgłasza a za dwa dni jest lekarz + wolontariusz i pielęgniarka tak wygląda u nas pierwsza wizyta domowa lekarza hospicyjnego , jeżeli żona tak cierpi jak piszesz wyżej to nie rozumiem dlaczego tak długo zwlekałeś z tą decyzją , takie decyzje są zawsze trudne dla rodziny ale dobre dla chorych , opisujesz tutaj wiele dolegliwości żony pytam co zrobiłeś aby ulżyć jej w cierpieniu ? może mój wpis będzie dla Ciebie zbyt ostry nie ja jestem od oceniania Twojej osoby ale tak na prawdę nie wiem czego oczekujesz ? plączesz się bardzo w swoich postach , |przytula|
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #179  Wysłany: 2012-03-30, 21:32  


I ja wtrące swoje pięć groszy ,tak jak napisała Anelia pogubiłam się w tym wszystkim :roll: Friend wczoraj pisales ze masz hospicjum ,dzisiaj ,że nie o co w tym wszystkim chodzi ,piszesz zdawkowo nie podoba mi się to coraz bardziej i niewiem co o tym myśleć :?ale?:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #180  Wysłany: 2012-03-30, 21:43  


friend,

dam Ci dobrą radę i inni mnie w tym chyba poprą , nie wiem ?

jeżeli oczekujesz pomocy to na tym forum trzeba być szczerym aż do bólu ,
pozdrawiam |przytula|
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group