1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak uda prawego
Autor Wiadomość
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #16  Wysłany: 2013-01-14, 19:21  


Witam!Dobrze,że pilnujesz badań i zwracasz uwagę na siebie.Chciałam zapytać,czy masz więcej znamion i czy poddałaś się badaniu takim aparatem=nazywa się chyba dermatoskop .Córka miała badane znamiona,nie miała podejrzanego,ale tak była przewrażliwiona,że sama zdecydowała je usunąć.Wszystkie przebadane H-P.Jeżeli masz takie znamiona,to koniecznie je zbadaj,dla świętego spokoju.Mieszkam w Jaworznie ,tzn na drugim końcu Polski .W Katowicach znajduje się Klinika Dermatologii,gdzie była leczona córka.Jestem bardzo zadowolona z opieki w Klinice ,z tym,że nie wiem jak teraz wygląda tam leczenie.Jeżeli jest potrzeba to zamawiamy wizytę prywatną u Pani Doktor,która dokonała zabiegu w klinice.To właśnie ona usunęła te pozostałe znamiona.
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #17  Wysłany: 2013-02-13, 09:52  


Witaj.
Co u Ciebie słychać? Co do usuwania znamion to jedno już usunęłam, czekam na wynik -3 tygodnie, nie dzwonili jeszcze. Będę następne wycinać 21 lutego to może odbiorę wynik.
Z takich pilnych to mam jeszcze 3 do wycięcia. Wszystkie były oglądane dermatoskopem. Miałam też videodermatoskopię- prywatnie.Regularnie chodzę do dermatologa. Takich jak "to" było nie mam więcej ale bardziej podejrzane usuwam.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #18  Wysłany: 2013-02-13, 23:41  


Witam Cię serdecznie!Jestem na forum prawie codziennie i bardzo,bardzo kibicuję wszystkim Forumowiczkom .Cieszę się,że się odezwałaś ,a zwłaszcza z tego,że u Ciebie w porządku.Córka też wycinała takie zmiany,które były na przykład narażone na drażnienie przez bieliznę .Wycięła ich kilka.Upłynęło już trochę czasu od jej choroby,ale w psychice to gdzieś siedzi i nie pozwala spokojnie żyć.Pozdrawiam Cię ,byle do wiosny-już mnie wkurza ta zima!!!
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #19  Wysłany: 2013-03-28, 21:30  


Lucynko Kochana,
życzę Ci wesołych i radosnych Świąt, miłej atmosfery, spotkania z bliskimi, radości ze wspólnie spędzonych chwil, pogody ducha i oczywiście dużo zdrówka dla Ciebie i całej Twojej rodziny.
Serdecznie podrawiam Wszystkich Forumowiczów od siebie i moich bliskich jednocześnie dziękujac za wsparcie. Wesołych Świat!
:papap:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group