1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-14, 13:12   Temat: Friend - komentarze
Ciągle zadaje sobie pytanie, czy zrobiłem wszystko co mogłem dla żony.....

Ja sobie też zadaję takie pytanie: czy aby na pewno zrobiłam wszystko???... i myślę sobie, że do końca swoich dni będę szukać odpowiedzi na nie... Friend, nie zadręczaj się, bo to nic nie da. Musimy żyć dalej, choć wydaje się to trudne:( Dziwne, ale przed śmiercią myślałam, że jak już TO nastąpi, to świat się zatrzyma..... Tatuś odszedł, świat pędzi dalej nie zatrzymując się ani na chwilę.
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-12, 13:17   Temat: Friend - komentarze
Friend , na pewno tak będzie:) Uda Ci się wychować córki na porządnych ludzi... pozytywne nastawienie to połowa sukcesu... trzymam kciuki i pozdrawiam
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-02, 14:24   Temat: Friend - komentarze
:tull:
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-26, 16:32   Temat: Friend - komentarze
tak jak napisała asia77 , będzie gorzej... z każdym dniem coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że mojego tatula już nie ma, już do mnie nigdy nie zadzwoni, nie usiądziemy razem przy kawce, nie pojedziemy na weekend.....
kiedy mam taki moment, nachodzą mnie wspomnienia, to od razu mam przed oczami obraz usmiechniętego Tatusia:) i bardzo mocno wierzę, że tam gdzie jest , jest Mu dobrze.
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 19:55   Temat: Friend - komentarze
Friend, ja też dużo rozmawiam ze swoim tatkiem, tak jak to robiłam za Jego życia. Chodzę na cmentarz, siadam i rozmawiam o wszystkim. I mocno wierzę, że On mnie słucha i czuwa nad nami. Pozdrawiam Cię i twoje córki bardzo serdecznie. Trzymajcie się:)
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-18, 19:01   Temat: Friend - komentarze
podpinam się pod Plamiastą:)
Jesteśmy tutaj, wirutualna rodzina połączona walką z nowotworem.... walką nierówną , nie zawsze wygraną, ale będziemy Cię wspierać gdy będziesz tego potrzebował.
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-16, 22:03   Temat: Friend - komentarze
plamiasta

piękny jest ten wiersz...

pozdrawiam...
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-15, 14:27   Temat: Friend - komentarze
Friend, Twoja żona na pewno o Was dba i czuwa nad Wami; trzymajcie się , pozdrawiam
  Temat: Friend - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-13, 21:15   Temat: Friend - komentarze
Bardzo mi przykro:(
przyjmij wyrazy współczucia:(
już nic nigdy nie będzie takie jak dawniej...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group