1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
wronka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 224689

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-22, 08:07   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka- Wielkie wyrazy współczucia. Wiem co czujesz. Mój tato odszedł dzień przed Twoim , również po godzinie 11.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
wronka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 224689

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-15, 11:06   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Biedactwo.
U mnie tata bierze plastry przeciwbólowe. Te które my mamy są o różnej mocy. Zmienia się je co 3 dni. Ale i tak oprócz tego dostaje tramal i poltram-przeciwbólowo.
Nas lekarki uprzedziły , ze mogą wystapić problemy z połykaniem a inni uzytkownicy tego forum pisali, ze w takiej sytuacji rozdrabniali tabletki i podawali srzykawką z płynem. Nie musielismy jeszcze z tego korzystać ale warto wiedzieć jak inni radzili sobie w takich sytuacjach.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
wronka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 224689

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-14, 08:57   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
I jak? Przestał przeszkadzać tacie cewnik? Przyzwyczaił się?
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
wronka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 224689

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-06, 12:30   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka bardzo Ci współczuję. :/pociesza:/

W sumie nawet nie wiem co Ci poradzić. Wydaje mi się , ze musicie działać intuicyjnie. Jesteście z tatą najbliżej więc na pewno czujecie kiedy tłumaczyć jaka jest rzeczywistość a kiedy nie.

Nam P. Doktor tłumaczyła, ze gdy będzie zbliżał się ten czas to tata będzie dziecinnił i świadomość będzie się wyłączała coraz częściej. Jedyne jej pocieszenie dla nadchodzącej sytuacji było takie, że wraz z brakiem świadomości chory nie będzie odczuwał bólu.

To przykre co teraz napiszę ale wyjaśnie tego życze Twojemu i swojemu Tacie . By odeszli bez bólu u boku kochających osób. Choć serce pęka i ostatkiem sił prosi się by był to tylko zły sen.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
wronka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 224689

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-01, 13:52   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
:lol: Cieszę się , że jest lepiej. Przerzuty w mózgu sieją straszne spustoszenie i potrafia w momencie pogorszyć stan niestety. Ale oby takich spokojnych dni było jak najwięcej.

Czytając Twój wątek znalazłam wiele podobnego z historią mojego taty, choć zbierzne sa tylko przerzuty do mózgu. Czytając o zachowaniu, samopoczuciu Twojego taty momentami wydaje mi się jak bym czytała o swoim
. Nie wyobrażasz sobie nawet jak Cię rozumiem w tej sytuacji.

[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group