1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-22, 11:32   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
ankita napisał/a:
dzięki dziewczyny za czuwanie nade mną. tak mnie zmobilizowałyście że dziś jak dzwoniłam po tych prywatnych ośrodkach po prostu mówiłam że muszę mnie wcisnąć, że nie ma opcji itd. i się udało


I bardzo dobrze, właź oknem, jeśli wywalają Cie drzwiami, niestety w polskiej służbie zdrowia niewiele można zdziałać inaczej...:*
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-22, 11:09   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Ankita,
cały czas trzymam za Was mocno kciuki, nie odzywam się, ale na bieżąco śledzę - Gabi i Grażka mają więcej doświadczenia i doradzą Ci lepiej w obecnej sytuacji.

Uwielbiam Was, dziewczyny:*

Będzie dobrze, musi!
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-17, 12:23   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
ankita, wyślę Ci co nieco z informacji, które udało mi się zebrać w trakcie choroby Taty na priv. Może coś Ci się z tego przyda. Wiem, jak Ci ciężko i w tym momencie pewni wychodzisz z siebie, ale spokój pomoże znaleźć rozwiązanie.
Trzymaj się!
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-17, 10:14   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Myślałaś o tym, żeby zebrać wszystkie wyniki i skonsultować z kolejnym lekarzem, dotychczas niezaangażowanym w leczenie Mamy? Możesz sama umówić sie na taką wizytę, żeby nie męczyć Mamy. Bardzo martwi mnie fakt, że minęło tyle czasu i właściwie jesteście wciąż w punkcie wyjścia. Z drugiej strony biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z rakiem trzustki i tempem w jakim ta choroba postępuje - upieram się przy tym, że Wasza sytuacja wróży dobrze :)

Jak dzisiaj poziom markerów?
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-16, 19:59   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
A co Prof. Starzyńska na to, że guz przez tyle czasu się nie powiększył?
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-15, 14:22   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Koniecznie daj znać jak czegoś się dowiesz. Musi być dobrze! :)

[ Dodano: 2012-05-15, 14:28 ]
PS U mojego Taty CA19-9 wynosiło > 50000 IU/ml, w kilku innych przypadkach, które znam też były tego typu "szalone" wartości, więc mam wielką nadzieję, że Wasz wynik to nie błąd, tylko dobra wróżba :)

Pozdrawiam
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-15, 13:38   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
ankita, nie chcę Cię zmylić, ale wydaje mi się, że podwyższony marker C19-9 jest również charakterystyczny dla zapalenia trzustki (aczkolwiek wytyczną nie jest)
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-15, 12:42   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
ankita,
Cytat:
wg nich to nie nowotwór tylko guz powstały na tle przewlekłego zapalanie trzustki
,
trzymam mocno kiuki, żeby to się potwierdziło!
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
violinista

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109342

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-11, 12:09   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
ankita, nam mówili, że na wyniki biopsji trzeba czekać do 3 tyg. Wynik udało nam się uzyskać po ok.9 dniach, po prostu bylismy maksymalnie namolni. Nie odzywam się za często, ale na bieżąco śledzę Waszą historię i bardzo mocno trzymam za Was kciuki.

grażka napisał/a:
Twoja mama ma wspaniałą córkę

Podpisuję sie pod tym rękami i nogami.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group