1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
tronca33

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-04, 14:36   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Dziewczyny jak sie trzymacie???
U mnei tato juz w domu po operacji.Ale neistey nie robili nic zrobili tylko laparotomie zwiadowcza i pobrali wycinek.Gdyz naciek byl w miejscach nie mozliwych do ruszenia...
Wciaz licze ze to tylko zapalenie.
Lekarz powiedzial ze jesli zapalenie wdroza sterydy jesli nie to zostalo mu ok.roku zycia...
Ale my sie nie poddamy...
Ja wierze ze wynik bedzie negatywny na obecnosc raka...Bo tylko nadzieja nam pozostaje....

Teraz wazne aby go zmobilizowac do walki.Bo strasznie schudl,zamknal sie w sobie,nie chce z nikim rozmawiac,osiwial jak golabek w ciagu tygodnia.....
Czekajac na te wyniki sam sie doluje bo mowi ze i tak z tego nie wyjdzie.....
Ale my wiemy ze bedzie dobrze.....
Zdrowka zycze wszystkim walczacym i sily rodzinom.
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
tronca33

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-08, 12:08   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Kasik tak to jest....
Moj tata ma naciek na glowe trzustki.,W srode mial EUS i lekarz powiedzial ze nie widzi guza ,ciezko mu bylo pobrac material do badania bo nie mogl z guza bo go nie widzial od wewnatrz....
Juz mialam nadzieje i nadal mam ze to tylko zapalenie....Ale wlasnie ktos mi napisal ze to nie jest powiedziane...
Bo ma czyste wezly ale ma guza i 20 ma miec operacjeomijajaca...Mam nadzieje ze do tego czasu wyniki beda negatyne na obecnosc komorek rakowych,i rezonans da jakis obraz wyjasniajacy i ze tylko mu usuna guz i bedzie dobrze....
Trzymaj sie Kasik.....i cała reszta....
Jestem z wami sercem.....My nie mozemy sie poddac bo on tez sie poddadza....
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
tronca33

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-04, 09:51   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Kasik Wlasnie jak???
Moj tata tez zaczyna walke z tym dziadostwem.Ale operacje ma dopiero 20 Czerwca i jak walczyc z wmyslami??
Siły Ci zycze Kasik i wytrwalosci...
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
tronca33

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-03, 16:12   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Ankita i jak mamusia sie dzis czuje?
Ja pisalam tu na forum ale przeniesli moj post i nie wiem czemu bo o tym samym pisalam.
Ale czytam Was i trzymam kciuki za wszystkich....i za mojego Tatke tez...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group