1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-04, 22:03   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
piszę to na moim przypadku ale każdy przechodzi to inaczej , jeżeli masz wybór to wstrzymaj się z tamoxifenem do czasu usunięcia polipa wiesz chyba jakie mogą być skutki uboczne leku, mnie moja onkolożka zaleciła abym załatwiła wszystkie sprawy ginekologiczne przed rozpoczęciem hormonoterapii ale to dłuższa historia musiała byś poczytać mój wątek tam jest wszystko napisane , trzymam kciuki i cieplutko pozdrawiam |buziaki|
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-26, 21:52   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
tak jak napisała gaba jak najszybciej
pozdrawiam .
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-26, 20:10   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
nie wiem jakie są procedury w Portugalii u nas to wygląda następująco z tego co wiem jeżeli wyniki z krwi są dobre nie ma przeciw wskazań to oceni radiolog to jest robiona symulacja na tomografie komputerowym , ja byłam znaczona kolorowymi liniami , miałam kolorową pierś według tych linii technicy układali mnie pod aparatem do naświetlań , po symulacji radiolog opracuje plan leczenia i zdecyduje ile naświetlań i o jakiej mocy dostaniesz, u mnie tak to wyglądało , ale chodziły ze mną na naświetlania dziewczyny po chemii i miały tak samo robione przygotowania do naświetlań jak ja tylko plan leczenia dla każdej pacjentki jest indywidualny .
Pozdrawiam cieplutko |buziaki|
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-23, 21:32   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
cieszę się razem z Tobą [hura]
super że jest ok dużo teraz odpoczywaj , śpij , organizm się regeneruje musisz być silna do następnej chemii bo musisz wyzdrowieć |prosi|
pozdrawiam cieplutko i przytulam do serducha :heart: _itsme_
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-20, 18:58   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
jak się czujesz ? udała się wycieczka ? na pewno miło spędziłaś czas z rodziną :)
pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki |buziaki| :okok"
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-18, 21:16   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
w kwestii chemii nie pomogę Ci bo jej nie miałam
wyniki na pewno się poprawią być dobrej myśli [ostr] buzia uśmiechnięta
bardzo się ciszę że w końcu możesz odwiedzić rodzinę i pobędziesz z nimi to jest bardzo ważne
pozdrawiam cieplutko , ściskam mocno |buziaki| |uscisk|
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-16, 22:01   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
będę grozić paluszkiem na dwie ręce [paluszkiem]
co za paskudne myśli napisałam Ci na pw. przeczytaj i weź sobie to do serca bardzo Ciebie proszę ściskam mocno i przytulam do serducha :heart: _itsme_
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-14, 21:38   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
no super bardzo się cieszę że jest ok :-D
dam spokój z tym grożeniem paluszkiem bo widzę , że humor się poprawił ;)
ja w przerwach przeglądania Forum robiłam sernik na zimno , moja specjalność , palce lizać szkoda , że tak daleko jesteś bo była by uczta nie z tej ziemi
pamiętaj słonko głowa do góry i uśmiech na buzi
pozdrawiam cieplutko i ściskam bardzo mocno |buziaki| _itsme_
wiesz jestem nie wiele starsza od Ciebie w tym roku stuknie mi 50 lat ale będzie imprezka
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-08, 23:17   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
u mnie tak na pół gwizdka , zaraz będę paluszkiem grozić [paluszkiem] co to za złe nastroje?
pomyśl o czymś miłym i dużo odpoczywaj , wiadomo , że co chemia to organizm będzie to źle znosił , ale jak Ci tak żle zawsze możesz napisać do mnie na pw. albo na poczte nie zawsze człowik chce ię otworzyć na ogólnym forum . Buzia uśmiechnięta :lol: Twoja ma być , ni wolno Ci myśleć o głupotach głowa do góry
trzymam kciuki , ściskam bardzo bardzo mocno żebyś poczuła to u Siebie w Portugalii
pamiętaj chcesz pogadać to pisz do mnie . :uhm!: :tull: |buziaki| papa kolorowych snów .
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-05, 19:59   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
u mnie dzisiaj pada deszcz i strasznie wieje :roll:
to dobrze że dużo śpisz , odpoczywaj , organizm się regeneruje , wiesz chyba , że nie wolno bardzo wystawiać Ci się na słońce podczas chemii
ja w tej chwili paskudnie obżeram się sernikiem na zimno , znowu będzie o kilo więcej :mrgreen:
dużo wytrwałości , myślę o Tobie papapapapa :tull: :papap:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-04, 22:30   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
witaj Mana
to dobrze że dochodzisz pomalutku do siebie , nie forsuj się bardzo przy tych spacerach , dobrze jest pooddychać świeżym powietrzem , ale uważaj na siebie pogoda nie bardzo
pozdrawiam cieplutko i przytulam Ciebie do serducha chociaż jesteś daleko , będzie ok pamiętaj !!!!!!!
:okok" |uscisk| :heart:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-30, 21:31   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana
no to totalna porażka , to ja już nic nie wiem :?ale?:
chyba będziesz musiała poczekać do wizyty u lekarza
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-30, 20:59   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana
a mięty takiej expresowej też Ci nie wolno pić , dobrze by Ci zrobiło to na te odbijani , żołądek uspokoił by się trochę , dopytaj .
Pozdrowionka
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-30, 20:13   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
tak szczerze to nie mam pojęcia :uuu: potocznie kiszki marsza grają ale poważnie , mdłości możesz mieć to normalne przy chemii ale te wzdęcia to nie mam bladego pojęcia , może zjadłaś coś ciężko strawnego i Ci zaszkodziło .
Mój mąż też był rozdęty ale brał w czasie i po każdym cyklu przez 4 dni Enkorton po 5 tabletek jeden raz dziennie .
Nie potrafię Mana Ci nic w tym temacie doradzić :?ale?:
przykro mi że nie mogę Ci ulżyć
ściskam mocno bardzo mocno i nie martw się na zapas będzie dobrze
|uscisk|
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
sonia21

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-28, 20:25   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Witaj Mana
co do tego picia , lekarz onkolog do którego chodzimy poradziła mężowi że by pił często i małymi łyczkami nie za szybko i nie dużo naraz że by nie napełnić od razu żołądka bo mogą być wymioty i pić i jeść to na co ma się ochotę .
Wiecie mam koleżankę która miała chemię i jak wracała do domu po cyklu to jadła śledzie marynowane i popijała je colą , a na koniec dnia zjadała Pawełki tz. batoniki które ciągle miała schowane po kieszeniach , mam nadzieję , że poprawią Wam się humory :lol:
bardzo mocno pozdrawiam i życzę wytrwałości dacie radę |buziaki|
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group