1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-30, 16:58   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Aniu,
Bardzo mi przykro. Trzymaj sie dzielnie.
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-09, 21:11   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Niestety to kraj, w którym przede wszystkim rządzi absurd. Domyślam się jak Ci ciężko z powodu samego stanu mamy, a dodatkowo kiedy zderzasz się ze ścianą w postaci nieprzejednanych lekarzy. Intuicja podpowiada mi, że naciskałabym w poradni żywienia. W najgorszym wypadku starałbym się o pisemną informację od chirurga, iż zabieg jest niemożliwy do wykonania i odżywianie dożylne jest w tej sytuacji jedynym rozwiązaniem. Inaczej każdy będzie obstawał przy swoim zdaniu, a czas w tym przypadku nie jest sprzymierzeńcem.
Trzymam kciuki, daj znać jak sprawy postępują.

Pozdrawiam
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-13, 19:15   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Aniu czytałam wynik. Bardzo mi przykro.
Mój tata przez cały czas dostaje zastrzyki przeciwzakrzepowe - Clexane. Dawki nie pamiętam. Przyjmuje je codziennie. U niego jednak nie ma zwężenia żył, ale powstają zakrzepy. Od długiego już czasu miał zbyt wysoką krzepliwość krwi (zawsze niski INR).

Trzymaj się dzielnie.


Pozdrawiam
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-26, 11:51   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Mój tata też otrzymywał wlewy Gemzaru. Pierwsze badanie obrazowe zlecono dopiero po 5 serii. Natomiast co tydzień (tak jak otrzymywał wlewy) miał robione wszystkie oznaczenia z krwi, raz w miesiącu marker.

Jeśli natomiast chodzi o ogólne samopoczucie po przyjmowanych wlewach, to do 3 serii nie odczuwał większych skutków ubocznych. Nigdy też nie wymiotował, miał jedynie mdłości i brak apetytu. Kiedy pojawiły się u taty wymioty (było to właśnie po 3 serii) miały one inne podłoże - niedrożna proteza w PŻW. Po wymianie protezy i kolejnych seriach chemii tata już nie wymiotował.

Musimy poczekać na opinie jakiegoś lekarza. Pewnie rozwieje Twoje wątpliwości. Ja mogłam się jedynie podzielić naszymi doświadczeniami, a nie mam pojęcia, czy są one reprezentatywne dla większej grupy chorych.


Pozdrawiam
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-03, 12:29   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
To bardzo się cieszę, że z mamą lepiej. Byle jak najdłużej w takiej formie. Ciekawa jestem rezultatów po wizycie w Belgii. Jak znajdziesz chwilę po powrocie, to napisz parę słów. Trzymam kciuki :-)

Pozdrawiam
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-02, 16:50   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
W jakiej formie jest obecnie mama?
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
sanila

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 109345

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-13, 23:17   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Jak mama? Napisz proszę parę słów. Potrzebujesz może czegoś?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group