1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-29, 10:42   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Myślę, że zbliżające się Święta, niosą ze sobą nadzieję, że bez względu na wszystko, bez względu na to kim byliśmy i jacy jesteśmy jest dla nas nadzieja, na ukojenie naszych wszystkich trosk, zmartwień i bólu.
Zarówno dla tych, którzy odchodzą, jak i tych którzy zostają...
Kasiu, cieszę się że udało Ci się odnaleźć ten uśmiech wśród łez ::thnx::
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-26, 13:57   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu to nie prawda, że nie było Cię przy Mamusi kiedy odchodziła, byłaś z Nią przez cały czas...
::rose::
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-25, 16:26   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu, nie próbuj brać na siebie odpowiedzialności za cały świat, nie katuj siebie bo to niczego nie zmieni i nikomu nie pomoże, zostawiaj siły na rzeczywiste działania.
Zadręczanie się możliwymi scenariuszami naprawdę do niczego nie prowadzi, powoduje tylko, że będziesz czuła się paskudnie niczego nie zmieniając.
Pozdrawiam
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-18, 20:32   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
W trakcie chemioterapii miewałem niesamowite "smaki", zestaw jak dla ciężarnych...
Kasiu generalnie nie zaleca się przy chorobach nowotworowych jedzenia potraw zawierających cukry proste, białego pieczywa... jest to związane z niekiedy nieoczekiwanymi reakcjami organizmu.
Trudno w sytuacji, gdy Mama ma problemy z jedzeniem czegokolwiek odmawiać Jej czegoś na co ma w danej chwili ochotę, ale należy liczyć się z tym, że porcja lodów może narobić niezłego bałaganu.
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-18, 12:33   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu w trakcie leczenia spotykam się z tak różnymi nastrojami, że niekiedy nie poznaję sam siebie.
Chemia, radioterapia niesie określone dolegliwości, od biegunek, wymiotów, zaparć poprzez wszelkie możliwe dolegliwości, ja tyłem do 95 kg, choć normalnie ważę 74 kg.
Myślę że jeśli będziesz w stosunkach z Mamą okazywała jej więcej miłości i empatii, to osiągniesz więcej niżeli najmądrzejszymi argumentami.
Argumenty nas drażnią, przed miłością nie będziemy się bronić...
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
roman1130

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93970

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-16, 14:45   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu, wiem, że patrząc na mamę cierpisz tak samo jak Ona.
Dlatego Gazda ma rację, że jeśli jest coś co mogłoby sprawić odrobinę radości Mamusi... trzeba jej to dać, ale nie możesz zapominać o sobie.
Pamiętaj, że musisz być silna za was obydwie, więc staraj się choć o odrobinę relaksu spokoju i radości, Wiem, że w tej sytuacji brzmi to dziwnie... Mama, Synek, trochę dużo i trudno to uzyskać, ale to jest możliwe i naprawdę bardzo potrzebne :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group