1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nesssssa

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-04-16, 19:14   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nawet grupę krwi mamy tę samą :) jak coś to pisz
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nesssssa

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-04-16, 14:53   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Lek na A kojarzę, bo mój lekarz coś o nim wspominał. Moja hemo spada, ale jeszcze jakoś daje radę (10). Doris a jaką masz grupę? Słuchaj to nie problem, można nawet chyba w innym mieście oddać i z życzeniem dla kogo. W razie czego zmobilizuję znajomych. Kiedyś sama oddawałam krew, teraz już mi nigdy nie będzie wolno i ubolewam nad tym. Nie bój się krwi, przebadana jest ;)
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nesssssa

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-03-17, 23:22   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Doris ja jutro pomykam na chemię i też piątą :) trzymajmy się zatem razem :) cieszę się, że czujesz się dobrze i lepiej radzisz sobie z chemią, nastawienie jest bardzo ważne :) u mnie też nastąpił jakiś przełom teraz bo to jakby rutyna już ;) ściskam Cię cieplutko
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nesssssa

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-24, 17:46   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
no Kochana doskonale Cię rozumiem zarówno z wirusami jak i jedzonkiem :lol:
u mnie też w domu Zarazek, a ja po ostatniej infekcji mam stracha, jestem wstrętna i niedobra bo wrzeszczę, żeby jak najdalej ode mnie :mrgreen:
A z tym jedzeniem to faktycznie. Ja też mam ochotę na jakieś dziwaczne mocne smaki. I non stop planuję co ugotuję. Dzisiaj zrobiłam szarlotkę. A pizza chodzi mi po głowie non stop (zwykle nie jadam)...pomijam zachcianki na sznycle, schaboszczaki ociekające tłuszczem :lol:
Trzymam kciuki za PETa!!!
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
nesssssa

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-16, 11:50   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
hej na bóle niewiele Ci pomogę, bo póki co u mnie działają moje sprawdzone sposoby na zaparcia. Pewnie próbowałaś już wszystkiego, ale napiszę. Jak u mnie "sprawy" przedłużały się do ponad tygodnia zakupiłam w końcu syrop Lactulosum. No i zastosowałam opcję na czczo 3 łyżki stołowe. Nażarłam się suszonych śliwek i zapiłam kawą z mlekiem. Niestety nie wiem co z z tego mixu zadziałało ;)
Obecnie syropu póki co nie piję. Ale na czczo suszone śliwki, na śniadanie musli mocno błonnikowe i po śniadaniu kawa z mlekiem. Dzięki temu u mnie jest ok.
No i wiadomo oklepane zdania. Dużo błonnika, pełnoziarniste musli, chleb, warzywa, owoce i dużo wody do picia. Mam nadzieję, że będzie u Ciebie lepiej. Ściskam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group