1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
missy

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 89815

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-08-15, 17:46   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Żabusia,
Bez wyniku pooperacyjnego nie dam rady Ci napisać jakie są rokowania bo nie wiem jaki był dokładnie zakres operacji, co usunięto i jak wyglądają pod mikroskopem marginesy chirurgiczne. Lekarze proponując radioterapię wiedzieli, że jest to zalecane leczenie uzupełniające przy zaawansowanym raku policzka. Niemniej nie zawsze można je powtórzyć.
Ja niemieckiego nie znam, tzn. nie mówię, ale trochę pisanego spróbuję rozszyfrować plus mamy na forum Olę Olkę. Może dasz radę przepisać wynik?
  Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
missy

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 89815

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2020-06-15, 10:23   Temat: Rak policzka płaskonabłonkowy rogowaciejący
Żabusia,
Okropnie przykro czytać o Twoich kolejnych, ciężkich doświadczeniach...

Czy mogłabyś napisać troszkę więcej o tej wznowie, możesz przepisać opis tomografii albo rezonansu ( nie wiem co u Ciebie wykonano)? Niestety nie działa obecnie funkcja Załączniki.
Lekarze proponują leczenie chirurgiczne i rekonstrukcyjne - a skąd Twoja obawa przed radioterapią? Czy ją też zaproponowano? Bo jeśli ma być poważna operacja z przeszczepem to nie naświetlania.


Doprecyzuj, proszę, co jest w badaniu obrazowym i jakie są dokładnie plany lekarzy.

Pozdrawiam serdecznie, m.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group