1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-04-22, 19:50   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,

Trzymaj się dzielnie, mocno Ci kibicuję i wierzę, że mimo tych paskudnych skutków ubocznych dasz radę i znowu utrzesz chorobie nosa czego Ci oczywiście życzę.

pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-16, 09:15   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
Marzena66 ale "pojechałaś"....

A nie jest tak? ;) , statystyki znasz zapewne dokładnie, ile jest takich przypadków jak Twój w Polsce?

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-03-15, 07:25   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
Dziś minął 14 rok od diagnozy

Bohater i dzielny wojownik :uhm!:

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-10-05, 19:38   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
i nawet nie wiem, czy to ktoś czyta

czyta.
Zapewne osoby, chorujące na HCC zainteresują się Twoją historią.

Co mamy Ci napisać, walczysz z chorobą długie lata i rzeczywiście Twój przypadek daje przykład, że można przyżyć z rakiem długie lata. Nie jestem w stanie nic więcej napisać bo nie wiem co, masz w tym temacie na pewno o wiele większa wiedzę i doświadzcenie niż ja.

Ja Ci bardzo, bardzo kibicuje i życzę żebyś jeszcze długie lata żył i udowodnił, że można przechytrzyć raka.

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-08-13, 04:55   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,
Oj tam, ja też do młodych nie należę a co nie chłopak jesteś ;-))
Karol, Ciebie powinno cieszyć również to, że utarłeś nosa statystykom i jesteś wciąż o krok przed HCC.

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-08-11, 06:50   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
Jak dają z NFZ za darmo może jeszcze tak ale zapłacić za te 3 dodane miesiące życia prawie 50 tys zł za orginalny lek..!??

Wiesz Karol, że to trudne decyzje i samemu trzeba je podjąć tu nikt z nas odpowiedzi nie da, jesteś tego świadomy.
karol2012 napisał/a:
HCC jest szybko rozwijającym się rakiem wątroby, a pacjenci zwykle umierają 11 miesięcy po postawieniu diagnozy

To tylko statystyki, Ty zagrałeś na nosie HCC, żyjesz wbrew statystykom i żyj sobie chłopaku następne długie lata ale patrzc na tych co HCC maja/mieli to rzeczywiście długich lat życia nie daje i raczej te statystyki się sprawdzają.

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-24, 22:18   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,
Ja tam się nie będę u Ciebie wymądrzać bo Ty weteran w leczeniu HCC.
karol2012 napisał/a:
Jeden z lekarzy wiosną 2005 po analizie moich medycznych kwitów postawiawił diagnozę / z pozycji czasu szczęśliwie nieprawdziwą/,pół roku życia.

Jak mój mąż miał diagnozę HCC (jeszcze przed hist.pat), to każdy z lekarzy, u których szukaliśmy pomocy też powiedział pół roku. Do dziś słyszę słowa lekarza, kiedy córka rodzi?, za miesiąc to dobrze, to dobrze :-(

Trzymaj się i dzielnie się trzymaj dalej, pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-01-16, 15:59   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
"każdy pacjent jest inny, ja panu to mówię"

I z tym zdaniem ja się zgadzam, ta sama choroba ale pacjent może inaczej reagować na leczenie, na operację, jego stan psychiczny może pomagać lub szkodzić zdrowieniu.

Trzymaj się Karol :)
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-01-15, 22:51   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,

Opisujesz dokładnie swoją historię i zapewne osoby mające ten typ raka skorzystają z Twoich rad.

Podziwiam Twoją wolę walki, jestem pełna podziwu, że jesteś silniejszy niż Twój potworzasty, podziwiam Twoje analizy.

Wiesz, podziwiam również Twoją siłę. Jak pamiętasz mój watek a pewnie tak, bo nawet w nim pisałeś to już wtedy "mówiłam", że mój mąż po operacji wątroby nie tylko nie miał sił wejść na schody ale nie miał siły zrobić paru kroków do toalety. Mój mąż należy do silnych osób i pod względem fizycznym i również psychicznie jest dzielny i sam przed operacją naczytał się, że po paru dniach to już będzie mógł "latać", niestety jego siła powróciła dopiero po 3 miesiącach. Jak sobie wspomnę jak próbowałam z nim chodzić po korytarzu szpitalnym to parę kroków i stop a na czole krople potu a serce waliło jakby maraton przeleciał. Próbował wstawać, robił to na siłę ale tych sił u niego wciąż nie było. Widzisz każdy przypadek jest inny, choć operacja podobna i nie ma tu nic do rzeczy siła walki, po prostu nie można choć się bardzo człowiek stara. Tak myśląc o naszym przypadku to wydaje mi się, że u męża ta słabość i niemoc była spowodowana silną żółtaczką miąższową, zbyt późno została zauważona, nie była leczona i mąż z ogromną bilirubiną przysypiał,wpadał jakby w śpiączkę wątrobową, toksyny zatruwały mu organizm i dlatego był taki słabowity.

Dzielny z Ciebie chłopak ;) i życzę Ci żebyś nie dał się temu draniowi, pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-11-27, 21:20   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
ps. strasznie konserwatywne jest to forum /marihuana lecznicza/

Dzięki pewnym zasadom, których się trzymamy jest na tym forum jakiś skład i ład.
A o marihuanie leczniczej możesz pisać w wątkach, które Ci podałam.

Trzymaj się Karol, jesteś prawdziwym wojownikiem w swojej chorobie.
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-11-25, 20:57   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,
To znaczy, że po zabraniu Nexavaru Twoje Afp zaczęło spadać?, nie wiem, tutaj nic Ci nie pomogę. W sumie sam powinieneś wiedzieć najlepiej bo analizujesz to już od długiego czasu i sam wiedziałeś kiedy Ci skacze a kiedy jest lepiej.

O marihuanie masz tutaj wątek
http://www.forum-onkologi...ghlight=#305984
Tutaj koleżanka Ola podawała informacje http://www.forum-onkologi...ghlight=#302812
i Tutaj kolega Obertas pisała o tym http://www.forum-onkologi...ghlight=#289394

karol2012 napisał/a:
czy można na forum o tym oficjalnie pisać.

Można ale w odpowiednich działach.

pozdrawiam
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-08, 20:51   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012 napisał/a:
Logika wskazywała by, że "masy nowotworowej" jest mniej, więc AFp mniejsze.

Masz rację i nawet w opracowaniach są wszędzie takie informacje, że im wyższy poziom AFP, tym większy, bardziej zaawansowany nowotwór. Jeżeli zaś chory dobrze reaguje na leczenie przeciwnowotworowe (leczenie chirurgiczne, chemioterapię, radioterapię) stężenie AFP powinno zmniejszać się do wartości obserwowanych u ludzi zdrowych.

Nie wiem dlaczego u Ciebie jest inaczej bo rozumiem, że badania obrazowe pokazują progres a AFP zmalało, tak?, nie potrafię niestety pomóc. Podejrzewam, że w tym temacie masz o wiele większą wiedzę niż ja bo tyle lat z chorobą nauczy wszystkiego.

Jak dojdziesz do jakiś wniosków, proszę podziel się ze mną wiedzą, jeśli ja coś mądrego znajdę to również napiszę.

Trzymaj się.
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-08, 10:32   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,
Sami rozważaliśmy tą metodę jak u męża podejrzewali HCC. Nie tani zabieg ale życie droższe. Uważam, że my tu Ci nie pomożemy czy na Ciebie ta metoda zadziała, Ty sam już w temacie HCC jesteś weteranem i wiesz o tym wszystko.

Na forum była osoba, która miała Nonoknife ale na trzustkę, jeśli chcesz poczytać to tu Jej wątek
http://www.forum-onkologi...y-vt6994,60.htm

Trzymaj się Karol, oby wszystko było dobrze, tego Ci życzę bardzo.
  Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
marzena66

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 73789

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-09-06, 22:19   Temat: Rak pierwotny wątroby - terapia Nexavarem
karol2012,
Jesteś przykładem na to, że nawet z tak paskudnym rakiem można pokonać statystyki.
Jaki teraz lekarze mają na Ciebie plan?

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group