1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
kasik13

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-21, 09:14   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
mój tatuś czuje się nieżle , ale bardzo szybko się męczy, no i psychicznie wiadomo,że jest załamany, dzisiaj jadę do rodziców więc sama się przekonam jak jest naprawdę, w środę następna chemia

ankita bardzo Ci współczuje, dobrze,że jesteś cały czas z mamą, wszystkie to będziemy przechodzić
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
kasik13

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-08, 00:10   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Ja cały czas się boję, wiem, że najgorsze jest jeszcze przed nami. Nigdy nie miałam do czynienia z rakiem w rodzinie, taki żal czuję ,że wychodzę i poprostu wyje, tak szkoda jest rodziców. Najgorsze jest to odbieranie nadziej , pamietam ten dzień kiedy się dowiedzieliśmy ,że jest to guz trzustki, na początku miałam nadzieje,że nie ma nacieków, że tatuś jest w najlepszych rękach, że da się to zoperować; wtedy nawet nie chciałam myśleć o chemii wręcz odmawiałam.Po pierwszej biopsji kiedy okazało się, że nie ma komórek rakowych miałam nadzieję,że jest to chłoniak(rak ale o lepszym rokowaniu). Modliłam się,że jak tate otworzą to usuną to dziadostwo,ale niestety profesor niepozostawił złudzeń rokowanie do roku czasu,jak mi to powiedział to nogi mi się ugieły, pomyślałam tylko, Boże jak ja to powiem rodzicom. Potem jeszcze pojechałam do prof. Lampe ale cóż nie ma cudów nieoperacyjny rak.Teraz tatuś przyjmuje chemie, jest po pierwszym wlewie, ma okropne biegunki, czuje,że słabnie, siedzę i płacze, mam 35 lat niby mam swoją rodzinę, ale nie da się tego przeżyć.
Wybaczcie ,ale musiałam dać upust emocjom
  Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
kasik13

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 110755

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-04, 08:47   Temat: Guz głowy trzustki/ operacja vs cybernóż
Chyba nam wszystkim już tylko modlitwa pozostała, mój tatuś wyszedł w piatek ze szpitala po chemii folfirinox, a dzisiaj znowy musiał wrocić na oddział z powodu biegunki. Jak to wszystko przeżyć????
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group