1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 118555

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-30, 14:12   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Chciałam się z Wami podzielić zdjęciem wiązanki, jaką w naszym imieniu dostarczono na pogrzeb Moniki.

Wybrałam kolor różowy, gdyż bardzo kojarzy mi się z Moniką. A zawsze będę ja pamiętać jako radosną, uśmiechnięta i bardzo optymistyczna osobę. W zasadzie malo piszę, jednak wiele wątków śledzę i przeżywam.

Na szarfie poprosiłam o napis: Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach - przyjaciele z forum Dum Spiro Spero.

Będzie jej brakować, bardzo...



[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-07-30, 20:42 ]
Iwka, wielkie dzięki ! _littleflower_
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 118555

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 16:14   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Dowiedzialam się co i jak. Jest mozliwosc zamowienia wiazanki z dowozem. Koszt to jest min 300 zl. Czy mam zamawiac i kto sie sklada? Z tego co wiem, wlacznie z tymi osobami tutaj, na razie wyszlo ok 6 osob. Prosze o PW w tej sprawie.
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 118555

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 14:10   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Ja też nie będę mogła uczestniczyć, jednak jak ktoś wie na jakim cmentarzu będzie pogrzeb, lub ew. przez jakie biuro pogrzebowe będzie uroczystość, mogę postarać się skontaktować i sprobować zmówić wieniec wraz z dowozem na uroczystość.
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 118555

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-04, 00:07   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikus,
Poza tym, ze filmik super...to.strasznie mi sie podoba jak tanczysz :-) dostrzegam tam i salse i sambe:-)
NIESAMOWITE!
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 118555

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-19, 20:03   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikus, czytam Twojego bloga i korzystam z przepisow...zastanawiam sie tylko, gdzie Ty takie piekne grzyby znajdujesz.? ja jestem z Warszawy i mam fiola na punkcie grzybow :) i wszystkiego co z grzybami:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group