1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bladze - komentarze
infinity

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 19708

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-05, 07:17   Temat: bladze - komentarze
Przyjmij wyrazy wspolczucia
Ona juz nie cierpi
  Temat: bladze - komentarze
infinity

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 19708

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-04, 08:56   Temat: bladze - komentarze
Bardzo mi przykro, ze choroba postepuje.

Bardzo szczegolowo opisujesz sytuacje rodzinna, mam nadzieje, ze siostre meza nie bedzie miala o to pretensji, gdy trafi na to forum w poszukiwaniu info o DRP.
  Temat: bladze - komentarze
infinity

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 19708

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-01, 21:08   Temat: bladze - komentarze
sytuacja rodzinna jest tak popieprzona, ze brak slow...

wyrzucenie Ciebie z domu- no prosze Was ! mama ma cierpiec? boli bo musi?

zrobilas wszystko co moglas! powinni Ci byc wdzieczni, ze sie angazujesz, pomagasz i poswiecasz swoj czas

traumatyczne przezycia zostawiaja slad w psychice - mam nadzieje, ze u Ciebie jak najmniejszy bo juz wiele przeszlas

tule Cie mocno

trzymaj sie kochana bladze
  Temat: bladze - komentarze
infinity

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 19708

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-01, 21:04   Temat: bladze - komentarze
nie masz za co przepraszac!
jak ja bym chciala, zebys byla moja bratowa :) tak troszczysz sie o mame-oni powinni Cie po rekach calowac - brak slow. Mozliwe, ze jej corka jest w szoku, moze dlatego sie tak irracjonalnie zachowuje - ciezko stwierdzic

Ty robisz wszystko co mozesz i uwierz mi ze mama to docenia :) Ona wie jak bardzo ja kochasz

Czekanie na nieunikniona smierc bliskiej osoby jest okrutne!

Trzymaj sie, dasz rade- do dotychczas radzisz sobie wysmienicie :)

powodzenia
  Temat: bladze - komentarze
infinity

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 19708

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-07, 14:55   Temat: bladze - komentarze
''Otoczenie, nastawienie do tej choroby... ludzie nie chcą słuchać, unikają, wręcz brzydzą się. I uważają, że zasłużyła, bo paliła tyle i cała reszta. ''

To, że Twoja mama nadużywała alkoholu i paliła papierosy nie znaczy, że zasłużyła sobie na tak okrutną chorobe. Choroba nie jest karą - nie wiem czym jest, ale nie karą.
Pewnie jest to dla Ciebie przykre, ale reakcja otoczenia nie powinna Cie interesowac - jeśli nie chcą pomóc to niech nie szkodzą.

Koncentruj sie na opiece nad chorą Mamą - ważne, żebyście nie zmarnowali żadnej z chwil, które możecie spedzic razem :)

Na rozpamitywanie przeszłości jeszcze przyjdzie czas - a ja życze Tobie, abys pielgnowała w sercu tylko pozytywne wspomnienia :)

Nie wiem ile wzrostu ma Twoja mama, jakiej jest budowy ciała- ale z tego co sobie wyobrażam to jej waga jest malutka - stanowczo za niska.

Może spróbujcie z jakimś srodkiem na poprawe apetytu np. MEGACE badz z nutridrinkami - kolokwialnie mówiąc mame należało by troszke utuczyc aby waga nie była przeszkoda w chemioterapii.

Pozdrawiam serdecznie i życze mnóstwa sił :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group