1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewka1

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-29, 06:22   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu,w tym coś jest.Mój Tato miał pogrzeb 14lutego.Mama włożyła Mu do trumny 2czerwone róże.Dzień był trochę mroźny a jak zaszliśmy na cmentarz to zaświeciło słońce!Kasiu Mamusia jest przy Tobie.Ja też czuję obecność Taty,dużo mówię do Niego.Pomaga mi to bardzo.Pozdrawiam i :tull:
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewka1

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-26, 06:35   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu123m tak bardzo mi przykro :-( Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia.Nas też nie było przy Tatusiu,jak umierał.Umierał nad ranem i bardzo szybko "szło".Głową muru nie przebijesz.Są sprawy,na które My naprawdę nie mamy wpływu.Trzymaj się i dużo siły życzę :tull: ::rose::
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewka1

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-16, 21:24   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu123m,myślę,że Anelia ma rację,że Mama nie robi tego celowo.Mój Tatuś też miał skoki apetytu i dołki głodowe.U Taty zbierał się płyn w worku osierdziowym i powodował brak apetytu i duszność.Tato mówił,że zdarzało się,że jak słyszał na korytarzu szpitalnym wózek,z którego panie rozdawały jedzenie zbierało mu się na wymioty.Jak miał odciągnięty płyn to apetyt miał taki,że ledwo nadążaliśmy jedzenie dowozić.Wiem,że mi dobrze pisać a Tobie trudno patrzeć jak mama nie je.Trzeba zrozumieć mamę,że jak nie je,to nie ma ochoty na jedzenie.Mam nadzieję,że ten stan minie i Mamie wróci apetyt.Pozdrawiam cieplutko.Rozmowa z psychologiem też się na pewno przyda.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group