1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
eweluta

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-19, 22:19   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Zadzwoń pod numer 523743110 to informacja. Przedstaw swoją sytuację,koniecznie powiedz na co jesteś chora,co Cię niepokoi i czego oczekujesz a na pewno wyjaśnią Ci co i kiedy.Być może uda się to zrobić bezpłatnie ale wtedy konieczna była by wizyta u lekarza.Jest tam wspaniały lekarz nazywa się Michał Klag.Pozdrawiam.



[następne komentarze]
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
eweluta

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-19, 21:05   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Rozumiem twój strach ale wiesz mi,to najgorszy doradca!Strach paniczny i to,że nie śpisz to najgorsza rzecz,To pole do popisu dla tego GADA!Piotr zaraz po diagnozie też był spanikowany,nie spał po nocach,brał leki na uspokojenie.Pozbierał się szybko gdy zobaczył,że ja tak słaba psychicznie nie poddałam się.Kiedy zdał sobie sprawę,że nie może umrzeć bo ja umrę razem z nim,wtedy nabrał ochoty na walkę.Toczymy ją już prawie 5 lat i kiedy to paskudztwo uderza- my wytaczamy wszystkie wielkie działa!Trafiamy na cudownych lekarzy w CO w Bydgoszczy,którzy we wszystkim nam pomagają.My nie czekamy długo na żadne badanie,operację czy też na konsultację.Dzwonię tam,gdy coś nas niepokoi a Oni tłumaczą mi co mam zrobić lub żebym się nie bała bo to nic takiego.Piotr czuje się dobrze,wygląda tak dobrze,że nikt nie chce uwierzyć,że jest tak chory.Być może kiedyś przegramy tę wojnę ale będę wiedziała,że niczego nie zaniedbałam,żeby Go ratować,że nigdy nie czuł się pozbawiony mojej troski,opieki i miłości...Bądż silna,walcz-bo przecież na pewno jest ktoś ci bliski,który będzie "umierał",gdy ty się poddasz...
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
eweluta

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-19, 13:22   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Mój mąż też nie miał oznaczonego wartownika.Lecz gdy wyczuł powiększone i bolące węzły pod pachą ,zrobiliśmy prywatnie USG i wyszło,że prawdopodobnie jest przerzut.Z tym wynikiem pojechaliśmy na onkologię,obejrzeli wyniki i zlecili biopsję.Wynik biopsji był negatywny mimo to lekarze zdecydowali się operować,no i okazało się,że jednak były przerzuty.Nie zaniedbaj niczego,proś lekarzy niech badają te powiększone węzły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group