1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewe

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-14, 21:20   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu ciesze się razem z Tobą, że chemia podana. No i brak temp to też miła wiadomośc!!!




Co do bronchoskopii to moja Mama do dziś nie może zapomniec tego badania:( Bardzo źle zniosła.


Pozdrawiam Ciebie i Twoją Mamusię- trzymajcie się :tull:
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewe

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-11, 21:12   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Trzymam kciuki za pozytywną decyzję w sprawie leczenia, podania chemii. Wiem jak straszne jest czekanie, trwanie w zawieszeniu, gdy nic się nie dzieje,a My patrzymy na bliską Nam osobę, która chce życ. Pozdrawiam cieplutko i życzę dużo siły w tej nierównej walce :tull:
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewe

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-09, 22:45   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
I jeszcze co do tego jak odbyła się kwalifikacja do chemii- Mama pojechała jednego dnia, lekarz zapoznał się z dokumentacją i zaraz na drugi dzień była chemia. Wszystkie potrzebne wyniki były zrobione na miejscu.
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
ewe

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-09, 22:40   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu Mama miała pierwszy wlew 1 grudnia- trwał kilka godz, teraz w czwartek była na drugiej chemii, która trwała jakieś pół godz. Jednak nie wiemy co podawano, gdyż nie dostaliśmy dokumentów. Z tego co wiem to teraz 22.12 i 29.12 ma kolejne wizyty i jak dobrze zrozumiałam znowu chemia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group