1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leiomyosarcoma - jakie rokowania
dorzro

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 11650

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-01-10, 08:52   Temat: Leiomyosarcoma - jakie rokowania
Brr. Domyślam się, ze każdy chciałby znać odpowiedź na pytanie co będzie dalej, ile mam % na wyleczenie itd. Ale tak jak pisali inni na takie pytanie nikt nie otrzyma odpowiedzi. Szczególnie jeżeli chodzi o rzadkie nowotwory. Ja gdybym miała Ci coś radzić to czytaj o metodach leczenia, protokołach itd ale nie o statystykach. Potrafią zdołować dokumentnie, a nie pomogą w niczym. Ja przeszłam podobne rozterki z leczeniem córki chorej na desmoplastic small round cell tumor. możesz mi wierzyć jest to coś równie rzadkiego. zalicza się do mięsaków nRMS i czytając statystyki można popaść w depresje. Szukałam informacji od chorych z Polski i niestety nie znalazłam nikogo chorego na ten typ nowotworu. Mąż zabronił mi wchodzić na internet. na dzień dzisiejszy córka jest 4,5 roku po zakończonym leczeniu i wierze, ze choroba już nie wróci. Pomimo statystyk, które nie dają zbyt wielu szans. Walcz, lecz się i ufaj. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group