1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-05, 15:31   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, dobrze, ze udalo sie przyspieszyc badanie, to juz pojutrze, wiec daj znac po... a poza tym moooocno tzrymam kciukasy :)

i pamietaj - nie zalamuj sie, mysl pozytywnie, bo to Ci tylko pomoze ...sciskam mocno :/pociesza:/
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-07, 09:28   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Wesolych Swiat :)
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-05, 15:09   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
:mrgreen:
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-26, 15:55   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bardzo dobre wiadomosci, super :) :) :)
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-19, 17:27   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, kurcze masz jakies sklonnosci do tych zmian na bliznach :?ale?: mam nadzieje, ze jednak to nie bedzie to o czym myslisz

domyslam sie, ze sie martwisz, ale dopoki nie bedzie wynikow, badz dobrej mysli i tylko same pozytywy maja Cie otaczac ;)

ja juz sie zaopatrzylam w jeden ( narazie ) bloker na twarz, teraz czeakm az mama kupi mi w Pl balsamy, duze butelki bo tutaj drogie to jak diabli... a mi bedzie potrzeba duuuuuzo, ze wzgledu na klimat :lol:

dziewczyny doradzaly z filtrami mineralnymi i takich szukam- do twarzy mam akurat ROC , Minesol triple defense 50 +

trzymam kciukasy za wyniki i pozdrawiam
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-13, 19:21   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, dobrze, ze juz jestes w domu...teraz sie kuruj, wypoczywaj, nos te swoja niemodna torebke :trala:

mam nadzieje, ze reka szybciutko dojdzie do siebie |prosi|

swoja droga, odnosnie szpitala...jak to czlowiek jest skonstruowany co? czasem tyle wycierpi a i tak tryska humorem i radoscia zycia co? fajnie, ze spotkales milych ludzi...teraz walcz |kill| z tym dziadostwem
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 13:55   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, jak po zabiegu ? jak sie czujesz ? teraz jak Berta powiedziala- wszystko u nas kreci sie wokol czekania ;)

ja jestem po docince tydzien, moze w przyszlym przyjda wyniki....
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
bellaluna

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-07, 19:17   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, ja Ci nie pomoge niestety, bo sama dopiero od kilku dni wiem, ze choruje...ale napewno ktos pomoze Ci rozwiac watpliwosci...ze swojej strony tylko trzymam kciuki za dalsze leczenie &&&&&
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group