1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
anutka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-03-18, 18:53   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Coco, nie wiem czy to ,,normalne". Każdy ból chyba nas o czymś informuje... Mam jednak wielką nadzieję, że to nic groźnego.

Czy komentarz Pani doktor był powiedziany w żartach? Bo jeśli nie to po prostu ręce opadają...
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
anutka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-24, 22:19   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Cytat:
od ok. miesiąca drętwiała mi prawa dłoń (ta, na której było wycięcie), od palców po łokieć czuję mrówki, ból i takie prądy.

Wczoraj zaczęło się to samo w prawej nodze, od palców do kolana, a dziś w lewej ręce i też do łokcia.

Mówiłam lekarzowi rodzinnemu o prawej dłoni, twierdził, że może jakiś nerw został uszkodzony przy wycięciu, ale teraz jak dochodzą inne kończyny to już nie myślę, że może miał rację :-(


To, że ręka operowana jest zdrętwiała to jeszcze potrafię zrozumieć... ale pozostałe kończyny to już nie bardzo. Myślę, że dla pewności powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi. A odnośnie tych różnych plamek itp. to w naszej sytuacji chyba lepiej dmuchać na zimne - na pewno obserwować i też pokazywać lekarzowi...

Ściskam :)



[następne komentarze]
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
anutka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-22, 17:00   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Ja miałam na brzuchu małą różową plamkę a mój czerniak zanim stał się guzkiem też był małą różową plamką. Pokazałam to lekarzowi, popatrzył wnikliwie i stwierdził, że to chyba nic groźnego ale trzeba obserwować. Nawet zdjęcie temu zrobiłam żeby móc porównać czy się to zmienia :) Po około miesiącu zniknęło :) Nic z tym nie robiłam, niczym nie smarowałam. Najwyraźniej teraz przewrażliwiona jestem ale wolę to niż zaniedbanie czegokolwiek...
  Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
anutka

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 37645

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-13, 18:11   Temat: Czerniak złośliwy Clark IV Breslov 0,75mm
Hej!
A może warto by to skonsultować jeszcze z jakimś lekarzem?
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group