1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 53701

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-21, 21:57   Temat: Witaj Mana
Jeśli Ci wychodzi sporo tej ropy to idź do chir. onkologa, jesli tylko trochę to moze zrób sobie okłady z rivanolu, kilka razy dziennie, aby ta ropa zeszła, u mnie ropy nie było, tylko sine paluchy, pozdrawiam anna53
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 53701

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-21, 16:16   Temat: Witaj Mana!
Mnie po chemii zgrubiały oba paluchy (duże palce u nog), tzn paznokcie, stały się tak jakby podwojne i zrobiły się fioletowe. Z czasem zaczeły mi się rozdwajać i schodzic. Przy chodzeniu bolały mnie, więc przez cały czas chodziłam w szerokich tenisowkach, bo każde buty mnie urażały, nawet trepki. Tak było, az mi zeszły paznokcie. Między czasie zaczeły boleć mnie opuszki tych palców. Obecnie odrosły mi paznokcie, ale twarde buty mnie nadal urazają i sprawiają mi ból, pozdrawiam anna
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
anna53

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 53701

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-26, 21:54   Temat: Witaj Mana !
Ja miałam 4 chemie i po nich zaczely mi schodzic paznokcie z dużych paluchów, wpierw
zgrubiały, a poźniej jak podrosły to mi zeszły i teraz nowe mam brzydkie, tzn kolor.
Co do upłyniętego czasu po chemii a do radioterapii było ok miesiaca, bo lek. stwierdził ze mój organizm musi odpocząć, a i przed rozpoczęciem radioterapii miałam w międzyczasie konsultacje lek.radiologa, a pozniej oznaczenie pola naświetlania, nie wiem czy to wszystko bylo zgodnie z procedurami, tzn zwiazanych z upłynietym czasem od chemii, pozdrawiam anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group