1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
andrzej1981

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3580

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-30, 16:29   Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
No i się okazało, że stres nie był potrzebny - w czwartek odebrałem opis zdjęcia, następnie udałem się do lekarza, który rozwiał moje wszystkie obawy. Wszystko jest w porządku, dziękuję wszystkim za chęć udzielenia pomocy.
  Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
andrzej1981

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3580

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-27, 22:35   Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
Zdjęcie nie byłoby robione, gdyby nie to, że wysłał mnie na nie zakład pracy ze względu na to, że zmieniam profesję na ślusarza.
Jeśli chodzi o objawy to często dokucza mi ból po prawej stronie klatki piersiowej. Jest to kłucie, które potrafi mnie złapać o każdej porze dnia. Trwa może jakieś piętnaście minut, a potem już jest wszystko okej. Kaszel mi raczej nie dokucza, jeśli już to bardzo rzadko. Jeśli chodzi o narażenie zawodowe to w ogóle go nie ma, ponieważ nigdy nie pracowałem w warunkach, które mogłyby narażać moje zdrowie w jakikolwiek sposób.
Jestem mężczyzną, w tym roku skończę 35 lat. Dodam, że jestem nałogowym palaczem. Papierosy towarzyszą mi od 20 roku życia.
  Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
andrzej1981

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3580

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-27, 15:06   Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
Opis dostanę dopiero jutro..
Zdjęcie w większym rozmiarze załączone jest w poniższym linku.

http://s10.ifotos.pl/img/130819132_ssaawsn.jpg
  Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
andrzej1981

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3580

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-27, 14:37   Temat: PROSZE O INTERPRETACJE ZDJECIA RTG
Witam. Mam taką prośbe, a dokładnie chodzi mi o zinterpretowanie mojego zdjecia RTG. Dzisiaj byłem na prześwietleniu płuc i z ciekawości chcialem sobie porównac moje zdjęcie z tymi umieszczonymi w sieci i przypadkiem znalazłem bardzo podobne do mojego. Zmartwilo mnie to ze w tym nie moim zdjęciu było podejrzenie nowotworu pluc. Czy moge prosić o pomoc, gdyz opis zdjecia dopiero jutro a nie wiem czy moje obawy sa sluszne?

[/b]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group