1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-03, 19:24   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, ja też prawie tydzień po chemii i jeszcze osłabiona. Niedługo wrócą nam siły, na pewno!!! :-D

Qrcze, jak to jest z hormonoterapią :roll: Mój lekarz kazał mi się zgłosić do niego tak 4-6 tygodni po zakończeniu radioterapii. Ponieważ i on, i ja wybieramy się na urlop w tym samym czasie, więc stwierdził, że w takim razie najwcześniej 2 tygodnie po zakończeniu radioterapii mam do niego pójść :roll:
A Ty będziesz mieć tamoxifen już w trakcie :?ale?:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-03, 14:11   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana napisał/a:
Dzieki za wsparcie. Jak narazie jest dobrze. Wlasnie wrocilam z malego spacerku. Jest piekna sloneczna pogoda, wiec postanowilam wyjsc z domu.
Pozdrawiam cieplutko
I obz tak dalej :lol:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-02, 22:45   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, dobrej nocki :-D

A lek jak widzę portugalski ;) Ale zarejestrowany w Polsce od 2009 roku :roll:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-02, 22:11   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, jak ja ci zazdroszczę, że jesteś już po chemii (jakkolwiek głupio to brzmi :roll: ). Trzymam kciuki, żeby skutki uboczne były jak najłagodniejsze!!!

Napisz nazwę tego leku - może uda się znaleźć coś u nas o nim;)

Pozdrawiam serdecznie :-D
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-01, 20:01   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana napisał/a:
Jeszcze ich nie wykupilam wiec nie wiem co to takiego.... jutro napisze o tym "magicznym" leku... lol
To czekam na wieści ;)



[następne komentarze]
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-01, 19:54   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
To dobrze, że lepiej :-D A tak z czystej ciekawości... jakie prochy? ;)

Optymizmem powiało :lol:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-30, 21:06   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, mnie mój chemioterapeuta ostrzegał, że surowe owoce mogą potęgować mdłości! Może to jest przyczyną?
Ja bym wzięła espumisan ;)
sonia, u mnie mięta wzmogła ból brzucha :roll:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-30, 20:15   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, ale ty jesteś przed kolejną chemią??? Mój onkolog mówił, że w razie potrzeby mogę brać wszystkie leki dostępne w aptece :roll: Może więc jakiś lek na wzdęcia :roll:

Mnie męczyła biegunka, to wzięłam stoperan i przeszło :?ale?:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-27, 22:25   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Taka porada przyda się wszystkim ;)

Mana, i nie jesteś w stanie napić się innych rzeczy? Od pierwszej chemii tak miałaś?
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-26, 21:14   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
gaba, po herbatkach ziołowych bolał mnie brzuch;) Po cytrynie mam zgagę;) Teraz już piję i wodę, i herbatki, ale pierwszy tydzień było ciężko...
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-26, 20:40   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Hmmm... muszę sprawdzić, ile piję. Ja też samej wody nie mogę, bo mnie żołądek boli.
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-26, 20:17   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, skąd teoria o piciu dużej ilości płynów, aby poprawić wyniki? I jakie te płyny pijesz?

Rany... to już za tydzień... Mam nadzieję, że moje wyniki będą dobre :roll:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-18, 20:35   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, życzę jak najszybszego pozbycia się kataru!!! A kropelek żadnych na katar nie możesz? Albo inhalacje? :roll:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-14, 08:27   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, jak dziś Twoje samopoczucie? Nowe leki przeciwwymiotne pomogły :roll:

U mnie na razie samo mulenie... Zjadłam śniadanko, wypiłam leki :roll: Zobaczymy, co będzie dalej :?ale?:
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
amri

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 52840

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-30, 20:34   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Mana, gratuluję tak szybkiego leczenia!!! Tobie również życzę w nowym roku przede wszystkim zdrówka!!! :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group