1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zaawansowany
akos6

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-12, 11:45   Temat: Rak piersi zaawansowany
wyleczona nie jestem... mam raka przewodowego potrójnie ujemnego, z ogniskami w węzłach chłonnych, przerzutów dalszych nie ma. Jestem przed operacją. ale wszystko chyba idzie w dobrym kierunku :)
zerknij sobie do mojego wątku jak będziesz miała ochotę tam wszystko po kolei opisałam :)
  Temat: Rak piersi zaawansowany
akos6

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-07, 15:53   Temat: Rak piersi zaawansowany
FAC jest jak mówił mój lekarz bardzo dobrym schematem i bardzo agresywnym. Miałam 4 wlewy przed operacją i już po pierwszym węzły wróciły do pierwotnego stanu.
trzeci, czwarty dzień czułam się osłabiona, ale później czułam się jakbym żadnej chemii nie miała. Dbaj o troszkę wysiłku między chemiami. długie spacery, może rower, basen.... a po chemii podsypiaj jak możesz. organizm się szybciej zregeneruje.:)
u mnie pierwsza była najgorsza... później już było z górki ;)
Co do markerów- w raku piersi nie mają one zbyt dobrego odzwierciedlenia.
  Temat: Rak piersi zaawansowany
akos6

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-04, 17:33   Temat: Rak piersi zaawansowany
otóż to...dostałaś zapewne zastrzyk przeciw wymiotny i pewnie sterydy... u mnie zawsze słabszy był 3 dzień ale i tak nie na tyle na ile sobie go wyobrażałam ;)
  Temat: Rak piersi zaawansowany
akos6

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-28, 13:31   Temat: Rak piersi zaawansowany
mogłabyś opisać jak u Ciebie zaczęła się ta "historia"?
  Temat: Rak piersi zaawansowany
akos6

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-28, 12:46   Temat: Rak piersi zaawansowany
witaj...
Wszystko już Rich napisał ja jedynie mogę dodać, że chemia jest do przejścia. :)
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group