1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
agah2o

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-25, 14:43   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek napisał/a:
Narazie się zastanawiam czy napewno dobrze zrobiłem?


pewnie, że dobrze - jęśli jest taka możliwośc to trzeba wytoczyć "najcięższe działa" przeciwko "gadowi" i go pokonać. Trzymam :okok"
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
agah2o

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-27, 08:02   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, powodzenia - trzymaj się. Niech wytną , co mają wyciąć i ciesz się resztą wakacji.
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
agah2o

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-26, 15:15   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek, - to super wiadomość :-D cieszę się z Tobą
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
agah2o

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-11, 10:46   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek,
trzymam kciuki :okok" :uhm!:
  Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
agah2o

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 72628

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 08:42   Temat: Clark IV, Breslow-1,5 mm
Kynek,
Jestem w podobnej sytuacji. W istopadzie wycięte znamię - czerniak Clark II Breslow 1mm - typ guzowaty , na początku grudnia docięcie marginesu i wartownik - niestety wartownik z mikroprzerzutami i 30-12 kolejna operacja wycięcie wszystkich węzłów pachowych. Tu na szczeście było już czysto. Oprócz USG i RTG kontroli co 3-4 miesiące i oczywiście własnej obserwacji innego leczenia się nie stosuje / przynajmniej standardowo /. Ja pojechałam jeszcze do CO w Warszawie - do Pofesora Rutkowskiego, który specjalizuje się w czerniakach po " drugą opinię " - pytałam o badania kliniczne dla III stadium zaawansowania choroby. Niestety w chwili obecnej nie są prowadzone - choć Profesor mówił , że być może w niedługim czasie się pojawią / W Warszawie byłam w połowie lutego /. Zasugerował jedynie , że w razie potwierdzenia owrzodzenia w pierwotnym znamieniu / nie miałam tej cechy wpisanej do wyniku hist. / powinnam rozważyć uzupełniającą terapię interferonem. Właśnie niedawno odebrałam uzupełnienie wyniku - i owrzodzenia nie stwierdza się - więc nie będę poddawała się chyba temu leczeniu.
Na razie musisz poczekać na drugą operację i na jej wyniki a potem porozmawiaj z lekarzem czy w twoim ośrodku są prowadzone jakieś badania kliniczne . Stadnardowo w leczeniu czerniaka "naszego" stadium - tylko obsewacjia , USG i RTG i kontrole.
Wiem co teraz czujesz, przechodziłam przez to raptem 2 miesiące temu - teraz już się troszkę oswoiłam . Poczytaj wątki - są tu na forum ludzie w podobnych sytuacjach - i są pełni optymizmu , wiary , nadziei . RAZEM POKONAMY GADA |kill| Trzeba żyć normalnie . Trzymam kciuki :okok"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group