1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Syla

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-04, 19:08   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
doris123, to na pewno przykre i mogę się tylko domyślać jak Ci ciężko. To tylko i aż włosy ale dla każdej kobiety to trudne.
Na pocieszenie powiem Ci, że że potem włosy urosną piękne, mocne i zdrowe! Mój mąż przy chemii nie stracił co prawda wszystkich ale teraz ma dużo ładniejsze niż przed chorobą!

Mam nadzieję że czujesz się dobrze!!! :tull:
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Syla

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-02, 18:46   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
doris123, cokolwiek by nie było w mazaniu to mnie nie przebijesz! Jestem mazgaj pierwszej klasy aż wstyd bo z frankeinsteinowemu brzucholowi chyba nie wypada za bardzo. Choć kolega Frankeistein też miał wrażliwą duszę ;)

Tak czy inaczej czasem dobrze sobie poryczeć i oczyścić emocje, mnie zawsze w końcu robi się lepiej. I to wcale nie świadczy, że nie jesteś silna. Bo jesteś!

Ps. Zebrałam się w sobie i jest zdjęcie. Pomyślałam, że choć malutkie to sprawi że człowiek jest bardziej realny a nie wirtualny taki. Może i twoje się pojawi? "hehm:
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Syla

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 131683

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-02, 00:15   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Doris, teraz dopiero głupia ja znalazłam Twój wątek...
I teraz aż mi wstyd i głupio że ja się rozczulam jak durna nad tym moim frankeinstanowym brzucholem a Ty jesteś taka twarda babka!!! To ja już wiem że tu będę zaglądać jak mi się znów jakiś dołek pojawi! Bo od ciebie bije jakaś magiczna siła!
Ściskam Cię serdecznie |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group