1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Richelieu

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-27, 19:12   Temat: Rak piersi zaawansowany
miećhaka_na_raka napisał/a:
wciaz mysle jakby sie tu od tej chemii wywinac hehe, szczerze jej niecierpie:)

Ale jak lekarz będzie Ci ją doradzał, to nie wymiguj się ... proszę ... |prosi|

miećhaka_na_raka napisał/a:
jak postawie domek to oczywiscie zapraszam wszystkich forumowiczow na ognisko i rydze

Może wykasuję ten fragment z Twojego posta, bo jak inni przeczytają, to umarł w butach, już masz przechlapane !
Piękny Beskid, Bieszczady, ognisko ... Nie opędzisz się od chętnych ... |boisie|

_itsme_
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Richelieu

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-04, 09:35   Temat: Rak piersi zaawansowany
miećhaka_na_raka napisał/a:
Czuje sie zadziwiajaco dobrze, zero mdlosci,zero wymiotow ,zadnych bóli, zadnych niepokojacych rewelacji

Bardzo często zdarza się, że największe dolegliwości związane z chemioterapią występują po kilku dniach od jej przyjęcia.
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Richelieu

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-01, 08:17   Temat: Rak piersi zaawansowany
miećhaka_na_raka napisał/a:
Dzięki za wyrażenie opinii.Wnioskujac z autorytatywnego tonu- jestes lekarzem?:)

Wnioskowanie z autorytatywnego tonu jakoś słabo Ci wychodzi ... :/
Zamiast tego wystarczyło pofatygować się do mojego profilu, gdzie wyraźnie jest to napisane.
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Richelieu

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-31, 21:50   Temat: Rak piersi zaawansowany
miećhaka_na_raka napisał/a:
Nie wiem co robic,? Moze jakies sugestie?

1. Na tym forum zajmujemy się metodami leczenia nowotworów w oparciu o medycynę konwencjonalną (naukową, akademicką), o czym mówi choćby Regulamin (cz. II, pkt 9).

2. Nasze stanowisko wobec osób twierdzących np. "ze bezwzglednie nalezy unikac chem[ioterap]ii" wyłożone jest tutaj.

3. Oczywiście to Twoja sprawa i Twoje zdrowie i życie; możesz kierować się radami tych osób, którym ufasz i uważasz, że doradzą Ci lepiej i według ich rad oraz swego uznania postępować.
Jeśli jednak chcesz znać moje zdanie (a pewnie także większości forumowiczów) na ten temat,
to jedynie Twoja współpraca z lekarzem onkologiem i podjęcie leczenia pod jego opieką i kierunkiem pozwoli Ci uzyskać optymalne (możliwe do uzyskania) efekty terapii - przy czym mając na uwadze zaawansowanie choroby (przerzuty, o których pisałaś), powiem uczciwie, że nie wiem, czy i jak duże mogą być szanse na powodzenie terapii i wyleczenie.
  Temat: Rak piersi zaawansowany
Richelieu

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 42586

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-28, 12:32   Temat: Rak piersi zaawansowany
Wysoce dodatni ER i dodatni PR mówią o hormonozależności nowotworu i możliwości zastosowania hormonoterapii.

Stopień złośliwości nowotworu jest średni, niestety z Twoich słów wynika, że stadium zaawansowania wysokie.
Przypuszczam, że późno wykryte, zbyt późno, niestety, co nie pozostaje bez wpływu na leczenie.

Nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi o "odpuszczeniu sobie chemii" (tzw. czerwona zawiera doksorubicynę).
Jeśli zrezygnujesz z tej terapii, dajesz "zielone światło" dalszej progresji choroby.

miećhaka_na_raka napisał/a:
Moze to i pycha z mojej strony, ale ja wiem, ze sie nie dam rakowii juz:)

Tego Ci serdecznie życzę. Ale nie lekceważ choroby, bo czeka Cię bardzo trudna walka.

Pozdrawiam i witam Cię na forum.


[ Dodano: 2012-03-28, 12:37 ]
uzupełnienie:
HER2: 1+ oznacza wynik ujemny, co jest dobrym czynnikiem, chociaż niestety nie najważniejszym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group