1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 22:19   Temat: Friend - komentarze
Przepraszam. :)
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 22:16   Temat: Friend - komentarze
Może po prostu trzeba czasu. Nic na siłę, żeby zarówno siebie jak i kogoś nie skrzywdzić. :)
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 22:08   Temat: Friend - komentarze
Przecież musisz jakoś układać sobie życie... A jak córki? Co one na to?
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 22:03   Temat: Friend - komentarze
I to jest dowód na to, że w tej zwyczajności jest Twoja siła, że się nie poddałeś, ale jesteś, mimo wszystko. :)
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 21:59   Temat: Friend - komentarze
Myślę, że dziewczynki mają szczęście, że mają takiego Tatę. :)
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 21:55   Temat: Friend - komentarze
To dobrze. Najważniejsze, że do przodu. :tull:
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-04, 21:53   Temat: Friend - komentarze
friend, a jak sobie radzicie Ty i córki? Czas leci bardzo, bardzo szybko...

Pozdrawiam!
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-24, 09:34   Temat: Friend - komentarze
I tak trzymać! :)
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-23, 21:36   Temat: Friend - komentarze
Też mi się wydaje, że wieczory są najtrudniejsze. I ta cisza. Ubrania porozrzucane po domu, jakieś leki, opatrunki, wyniki badań. Wszyscy idą spać, Ty robisz sobie herbatę i siedzisz. I siedzisz. I siedzisz.

Życzę Ci dużo siły i wiary. Przede wszystkim wiary. W to, że Ona jest obok. Patrzy teraz na Ciebie. Ja tej wiary uczepiłam się jakiś czas temu. To na prawdę pomaga. Nie sprawia, że wszystko od razu jest idealne, że wszystko od razu przechodzi. Ale wiesz... wydaje mi się, że nawet płakać jest łatwiej, kiedy wiesz, że nie płaczesz w próżnię. Nie wiem. Tak mnie się zdaje.

:tull:
  Temat: Friend - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 25609

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-23, 19:55   Temat: Friend - komentarze
friend, będzie lepiej, zobaczysz. Wiem, że trudno w to uwierzyć; wiem, że wydaje się, że nie ma nic "dalej". Ale jest. I wiem, że dasz sobie radę.

friend, jesteś bardzo, bardzo, bardzo dzielnym człowiekiem. Podziwiam Cię i darzę Cię ogromnym szacunkiem.

:/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group