1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Luika

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-10-01, 14:57   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Czekam na efekty razem z Wami 8-)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Luika

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-09-29, 14:08   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Kochani, czekam na informacje, co u mamy?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Luika

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-06-17, 12:21   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
suszi1 napisał/a:
Nadzieja umiera ostatnia, ale dziś podcięto mi skrzydła. Trudno wmawiać mojej Mamie, że ma szanse na wyjście z choroby jeśli sam w to czasami wątpię.

Moja Mama ma jednak przerzut do regionalnych węzłów chłonnych (pachwina). Jest umówiona na przyjęcie do szpitala na 14 lipca.

Dziś z żoną płakaliśmy w domu jak bobry. Teraz też mi lecą łzy, ale tak mi jest lepiej.

Lekarz powiedział że są jeszcze szanse, ale mi wydaje się już że ktoś włączył odliczanie...

Napiszcie mi co się może teraz, jakie są rokowania, jak to wygląda statystycznie


Koniecznie WEŹ SIĘ W GARŚĆ!!!! Twojej Mamie jest potrzebne wsparcie! Wycięcie węzłów to jeszcze nie początek umierania a początek WALKI!!!

ps. ja sama jestem powycięciu węzłów pachwinowych i nie chciałabym aby ktoś koło mnie rozpaczał, że umieram . Chciałabym aby mnie wspierał twardo stojąc na ziemi i gdy mnie sił (psychicznie) zabraknie WALCZYŁ dla mnie, o mnie, wraz ze mną.
Nam walczącym potrzeba WASZEJ siły! Chcemy widzieć jak walczycie razem z nami.

Ściskam Was mocno i wiem,że dacie radę.... dla NIEJ ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Luika

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-05-26, 23:48   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 11 mm, terapia eksper.
Walczyć trzeba ZAWSZE! A martwić sie bedziesz jak cos wyjdzie z badań. Na razie tylko spokój i bez stresu... nie ma co dokarmiać robaka-czerniaka, który tylko czeka na taką nasze małą słabostkę aby wylkuć się z naszego strachu.
MOCNO trzymam kciuki!!! Zobaczysz , bedzie dobrze.
Koniecznie dawaj znaki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group