1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-27, 16:56   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
No Kazik ;) Cieszę się,że dalej "masz coś do zrobienia" ;) ))))
ZDROWIA!!!!! ;*
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-08-23, 22:16   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Kazik a ja widzę w Tobie ogromną zmianę ;) Ze zdołowanego, śmiertelnie chorego człowieka zamieniłes się w człowieka, "który ma tu coś do zrobienia" ;) ))) Mnie się bardzo podoba ta przemiana ;*b
I kazdy z nas rozumie każde Twoje Uffffff, bo mamy tak samo ;)

WIEDZIAŁAM, że tak będzie ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-23, 20:43   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Kazik, tak się cieszę,że u Ciebie ok ;) ))
przepraszam,że sobie wrzasnę... WIEDZIAŁAM ;) ))
:***
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-31, 11:42   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Kazik, to jak tylko możesz i chcesz, to wracaj do pracy!

I proszę o specjalny uśmiech dla mnie ;) )))
:***

ps. i cały czas trzymam kciuki za kontole
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-25, 13:03   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
;**
Badź cierpliwy ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-15, 19:20   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
kazik124x napisał/a:
dzięki luika ty najbardziej mnie wspierasz ale nie oszukujmy sie ja wiem co mnie czeka już sie z tym pogodziłem czy rok w tą stronę czy rok w tamtą stronę coś zmieni? taki los mi był pisany i już. Mam nadzieje ze Bóg mi wybaczy wszystko co było złego z mojej strony a jeżeli nic tam nie ma to szkoda że tak krótko żyłem.


Kazik... nie oszukujmy się... NIKT nie wie jaki los nam pisany. Przejrzyj mój wątek albo wejdź na blog zobaczysz ile razy ganiała mnie kostucha.
Czerniak to Pikuś ( i nawet nie Pan Pikuś) np przy tętniaku, który zabił mnie trzy razy a jednak..... nie było mi pisane.
Czerniak to NIC przy wypadku samochodowym, po którym nie było co zbierać z obu aut. Nie było mi pisane.

A Ojciec mojego ukochanego.... zdrowy, silny, w sile wieku- potrącił go samochód... NA PASACH (!) umarł nieodzyskując świadomości - było mu pisane.

Nie oszukujmy się..... nie wiemy co nas czeka ale WYGRYWA TEN CO WALCZY!!!! A rak karmi się naszym strachem....

Proszę, zrób to dla mnie. UŚMIECHNIJ SIĘ ;) Spróbuj to zrobić DLA SIEBIE... i Twojej rodziny. Spróbuj zmienić choć na chwilę swoje nastawienie i sam sprawdź czy zadziała.

Spróbuj
;*
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-14, 10:14   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Kazik, bądź dobrej myśli.
Spróbuj trochę zmienić swoje nastawienie.( I tak widzę dużą poprawę ;) )

Jestesmy tu by Cię wspierać.
Mocno trzymam kciuki za badania kontrolne.
I spróbuj choć raz się zaprzeć i powarzać sobie,że JEST DOBRZE!!!
Twoje nastawienie i Twoja walka jest BARDZO ważna!
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-27, 21:23   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Wiedziałam,że będzie dobrze ;) ))) Węzły czyste a to jest baaaardzo ważne.
Teraz tylko trochę usmiechu, odprężenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Oni bali się pewnie bardziej niż Ty.
Warto pozyć pełnią zycia i popatrzyć jaki ten swiat wokół jest piękny ;) ))))

ps. i trzymam kciuki za następne badania kontrolne
;*
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-13, 20:42   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
kazik124x napisał/a:
Luika - nie jestem aż tak wymagający nie musi być dobrze oby nie było gorzej pozdrawiam.

Kazik- MUSI!!!!!!! I bądź wymagający ;)
;*
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-13, 20:07   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Widzisz Kazik ;) Musi być dobrze.
Mocno trzymam kciuki !!!!!! I uśmiechu więcej na twarzy.

ps. moja noga do dziś nie do końca sprawna, bo mięsień był odcięty i teraz kolano drentwe ;) ale JEST DOBRZE i to najważniejsze.
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-25, 11:57   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
kazik124x napisał/a:
Nie mam dobrych wieści, węzeł wartownik z przerzutami czerniaka. .

Kazik, to jeszcze nie koniec swiata.
W moim wartowniku też był czerniak a po wycięciu reszty węzłów okazało się,że one były czyste. Co do gojenia się pach się nie wypowiem, bo mnie wycinano węzły w pachwinie. U mnie wszystko pięknie się zagoiło i powikłań zadnych nie stwierdzono ;) Ale ja podobno z pod szczęsliwej Gwiazdy jestem i mocno wierzę w to,że JEST DOBRZE!!!!

Czy mógłbyś wstawić/przytoczyć pełny hist-pat? Są tu Mądre Głowy, które potafią przetłumaczyć z Polskiego na nasze ;)

Kazik i proszę trochę więcej pozytywnej energii i optymizmu!!! I chłopie... głowa do góry!
Jeśmy tu, by być z Tobą ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-21, 12:23   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Co do leków na stres nie pomogę, nie jestem lekarzem.

Kazik, postaraj się trochę uspokoić, wyskocz w miejsce, które lubisz- morze, jezioro,góry, las..... Przyroda uspokaja, odstresowuje. Przytul psa, pogłaszcz kota, popatrz w słońce, powachaj wiosnę. Wycisz się.... życie jest piękne ;) )) Choc czasem krótkie - i to nie z powodu choroby. Ciesz się tym co masz i przestań się dreczyć....
Twój strach jest gorszy niż Twoj rak.

Trzymam Cię za rękę i mówię,ze JEST DOBRZE ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-17, 07:38   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Rozumiem Twój strach.... ale musisz być silny. A uśmiech jeszcze nikomu nie zaszkodził. Pozytywne myslenie też. A trzy miesiace umartwiania się mogą przynieść TYLKO szkodę.
Spróbuj czasem się usmiechnąć, ponasmiewać się ze skorupiaka, pomóc innym, którzy są w gorszej sytuacji..... Pomóż sobie i nam tak zwyczajnie mieć nadzieję,że to nie jest wyrok.

Ściskam i jestem ;)
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
Luika

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65929

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-16, 18:13   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 9,8 mm
No nie! Uśmiech, dobre samopoczucie i dobre nastawienie to początek zdrowia!
Zwłaszcza przy czerniaku, bo ten cholernik lubi czasem sam z siebie zaniknąć ;)

Też mam czerniaka. III- 9mm i jestem,żyję,dobrze się czuję. A zabić mnie chiał tętniak. Widzisz, co ma być to będzie ;)

Trzymajcie się mocno i pamiętaj,że nie jesteście sami ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group