1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 22:38   Temat: Kasia2007 - komentarze
No to jest nas więcej ,ja tez szukam i myśle
Kupiłam dziś poduszkę z napisem najfajniejszy tata na świecie ,owoce, soki
i myśle co dalej, mój tata słabiutki, obolały
Jakie Ty masz pomysły ?
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 22:28   Temat: Kasia2007 - komentarze
W sobote dzień ojca ....
Czy ostatni ... ?


'I tyl­ko ser­ce drga ner­wo­wo.. a dusza mrucząc łka... z bra­ku słów .. z bez­silności .."
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-11, 08:37   Temat: Kasia2007 - komentarze
Zastanawiam się nad tym ośrodkiem w Krakowie ,ale to tak daleko my jesteśmy z powiatu Mikołowskiego i wydaje mi się że będzie tacie ciężko samemu ,wolała bym być blisko niego żeby czuł że jesteśmy z nim ,mam dwoje małych dzieci i ten Kraków mnie przeraża, bo chciała bym być z tatą każdego dnia ,żeby miał siłe . Widzisz nie mamy jeszcze wyniku a tata jest załamany boję się co będzie dalej zawsze bał się raka ,jest człowiekiem zamkniętym w sobie i wszystko dusi w sobie .
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-10, 23:45   Temat: Kasia2007 - komentarze
Mój tata w grudniu poszedł do przychodni z powodu bólu kręgosłupa przez dwa miesiące był leczony naświetlaniem i lampami jakimiś masażami i zastrzykami przeciwbólowymi w końcu sam poprosił o skierowanie na rentgen ,lekarka powiedziała że nie może tak na lewo i prawo pieniędzmi szastać ,przewróciła oczami ale w końcu dała tacie skierowanie .To nie normalne całe zycie składki płacić zdrowotne i nie chorować, a jak potrzeba pomocy lekarskiej to z wielką łaską jak poprosisz, to ja otrzymasz .
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-10, 23:18   Temat: Kasia2007 - komentarze
Czytałam że to złośliwy nowotwór to w tym przypadku chemia nic nie da ? Czy miał twój tata już przeżuty? Mój ma guza wielkości 5 cm x 6 cm i miał płyn w opłucnej ale już go ściągli w Zabrzu .Jakie zastosowali leczenie po diagnozie mesotheliomy .
  Temat: Kasia2007 - komentarze
Kasia2007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-10, 22:46   Temat: Kasia2007 - komentarze
Tak bardzo mi przykro z powodu śmierci taty .Mój tata z azbestem raczej nie miał kontaktu pracował 25 lat jako górnik potem dorywczo przy montażu okien ,nigdy nie chorowal i może dlatego tak się załamał ,myślał że jest niezniszczalny ,tak bardzo Go kocham i boję się .Powiedz mi jak długo od diagnozy walczył twój tata i czy miał te same objawy co mój ? Proszę odpisz tak bardzo potrzebuję wyżalić się komuś szukam informacji i nadziei Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group