1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-26, 09:29   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Kasiu przyjmij moje wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-20, 20:22   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
kasia123m napisał/a:
metooclopramid-

METOCLOPRAMID - ja dostawałam to gdy miałam nudności i mdłości.
W internecie czytam:
Zastosowanie: Mdłości i wymioty. Zmniejszona perystaltyka jelit (ruch robaczkowy). Kwaśne odbicia.
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-17, 10:45   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Mój Tata pił sok z buraków pomieszany z sokiem z marchwi, dla lepszego smaku. Nie każdemu sam sok z buraków smakuje. To taka propozycja, może ktoś skorzysta. :)
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-17, 10:37   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
absenteeism napisał/a:
Lepiej, żeby mimo wszystko leki p/wymiotne brała, nawet jeśli jej nie mdli - bo jak zacznie, to leki tak szybko nie zadziałają i sytuacja może być nieprzyjemna.

Dokładnie TAK. Jak tylko leciuteńko zacznie mdlić to brać. Lepiej brać. Bo jak się rozkręci, to nie wiele co pomoże.
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 17:41   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
Nie ma za co :)
  Temat: Gruczolakorak płuca prawego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 442
Wyświetleń: 93973

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 16:07   Temat: Gruczolakorak płuca prawego
kasia123m napisał/a:
od kawy ja odrzucilo...a wode mineralna np z sokiem malinowym?bo pije sama ale mowi ze jej niesmakuje...

Sporo ludzi po chemii ma kawowstręt. Też nie piłam kawy po chemii. Piłam wodę z sokiem malinowym, ale wodę przegotowaną. Po mineralnej nie było mnie dobrze (ale to każdy organizm reaguje inaczej). I woda mineralna niegazowana też mnie nie smakowała :) .

To, że mama śpi to (może) nawet dobrze. Ja też dużo spałam. W czasie snu organizm lepiej się regeneruje. Jeśli mama dużo śpi, to znaczy, że tego potrzebuje. Gorzej byłoby, gdyby Mama nie spała, wtedy człowiek bardzo się męczy.
Jeść trzeba przez rozum. Często jedzenie jest trudne, bo i w buzi czasami rośnie. Apetyt po chemii często jest żaden. Jednak trzeba jeść, organizm musi mieć dostarczaną energię.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group