1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 58
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-09-14, 22:03   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Oho i nadchodzi ten dzień w którym muszę zmierzyć się znów ze scyntygrafią...
Z jednej strony czuje strach, a z drugiej wierzę, że wszystko będzie po mojej myśli...

Odezwę się pewnie jak wróce ... z wynikiem

Trzymajcie kciuki !
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-09-02, 22:15   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Zbliża się mój termin scyntygrafii, odstawiłam hormon i czuję się fatalnie :cry:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-07-27, 17:03   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Ja słyszałam, że tak robią w Białymstoku, że nie trzeba odstawiać hormonu, bo przy przyjęciu podaja jakąś tabletkę. Także niewiem, robie ro co mi karzą
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-07-26, 22:45   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Nowy termin to 16,17,18 września ... 23 sierpnia odstawienie hormonu znowu :(
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-07-21, 22:14   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Jutro jadę do Warszawy do poradni chorób tarczycy po nowy termin scyntygrafii :) :--:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-28, 15:30   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
tak, wszystko przez tomografie z kontrastem którą miałam w maju...jod diagnostyczny musi być podany najwcześniej we wrześniu
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-27, 21:57   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
zmiana planów co do jodu diagnostycznego :roll:
jednak 22 lipca mam wizyte w celu ustalenia nowej daty jodu diag. :--:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-09, 21:18   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
:-D Witaj, tak jak wspomniała karolinax operacja odbyła się w Warszawie. Skąd wiesz, że 6 mscy ?? Byłaś na konsultacji w Warszawie?? Jeśli chcesz ja Ci wszystko wytłumaczę od A-Z jesli podejmiesz decyzje o Warwszawie, powiem gdzie się najpierw udać itp... Masz wynik biopsji lub USG ?? stwórz swój temat chętnie Ci odpowiem na każde pytanie. Co do Płocka to zbyt duże ryzyko uwierz mi, trafiłam do Płocka po naświetlaniach z powodu odwodnienia i powiem szczerze MASAKRA !!! Jeśli to rak to nie idź tutaj, nie mają pojęcia.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-31, 23:16   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Przesunęli mi termin scyntygrafii na 22 lipca ze względu na to, że niedawno była tomografia z kontrastem :|
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-27, 19:48   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
fajnie fajnie :lol:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-22, 18:35   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Wróciłam, kochana nie martw się wszystko jest ok... Czysto w tomografii [głowa klatka i kości], ale dla całkowitej pewności Pani doktor chce mi zrobić scyntygrafię i zapisała mnie na 26,27,28 czerwca :) :):) jak będzie ok to zdrowa, a jak nie daj Boże coś to badanie PET mnie czeka ... ;) Na razie muszę 28.05 odstawić hormon [znów będę puchła :-( ] i oby Tg wyszło ok :P

Opis Tomografii Komputerowej Głowy:

Obraz struktur wewnątrzczaszkowych oraz kości pokrywy i podstawy czaszki prawidłowy.

Opis Tomografii Komputerowej Klatki piersiowej:

Obraz narządów klatki piersiowej prawidłowy.
Kości objęte badaniem bez zmian destrukcyjnych.




Także wszystko zmierza ku dobremu :) :):)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-21, 14:24   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
jejuuu jutro po wynik jade CT ;(



[następne komentarze]
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-17, 21:29   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Trochę mnie to pocieszyło, dzięki ;)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-16, 23:57   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Czy skutkiem ubocznym radioterapii moze byc przechodzacy prąd po całym ciele? Najczęściej przy schylaniy i wysiłku fizycznym? Czy poprostu ja juz głupieje z nerw? :--:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 70897

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-10, 23:58   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
mam taką nadzieję, dzięki :mrgreen:
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group