1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-15, 06:10   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Ja o swoje wpisy jestem spokojny :)
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-13, 04:58   Temat: Antek - komentarze (vf8)
jo_a napisał/a:
Antek, dogadacie się, ina_b jest z tych co paradują po Gliwicach w kapciach :D


Istnieje na swiecie kobieta, ktora potrafi dogadac sie z facetem? Toz to skarb! Biore w ciemno :-D

I takie male P.S... Ciasto mi sie ususzy ;p
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-05, 22:57   Temat: Antek - komentarze (vf8)
ewka1 napisał/a:
Gazda napisał/a:
Zobaczysz, jak Cię dziewczyny dosiądą... w znaczeniu odwiedzą oczywiście.


Pozyjemy, zobaczymy.. Uchylajac rabka tajemnicy powiem, ze pierwszy krok w kierunku dosiadania zostal poczyniony :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-05, 01:15   Temat: Antek - komentarze (vf8)
cleo33 napisał/a:
ale masz fart ;)


Niby czemu?
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-04, 21:47   Temat: Antek - komentarze (vf8)
asiunia176 napisał/a:
Tam gdzie Ci wygodnie, dostosujemy się :-)


Dostosujemy? To ile ma byc tych herbat? Ja jestem z Jaworzna. Ty? Wy? ;p Ale ostatnio mam problemy ze snem i cale noce nie spie. Pozniej w dzien odsypiam. Musze sobie z tym jakos poradzic, zeby chociaz troche w miare normalnie funkcjonowac.

Gazda napisał/a:
Pfff... ;P

????


Twoje twierdzenie o rekordzie zaawansowania choroby jest raczej nieuprawnione :-D


Prosze, blagam.. Nie nazywaj tego rekordem heh.. Czyli wychodzi na to, ze jest ktos, kto mial wiekszy stopien, no dobra niech bedzie przeciez nie bede sie licytowal, nie o to mi chodzilo. W najblizszym czasie postaram sie w glownym watku dodac wyniki badan. Najpierw mi wybadali, ze mam Lymphoepithelioma - like carcinoma po czym wynik byl niejednoznaczny i faktycznie okazalo sie, ze mam cos innego..

[ Dodano: 2014-01-04, 22:04 ]
Antek napisał/a:
Tam gdzie Ci wygodnie, dostosujemy się :-)


Aaa dostosujemy.. Ze ja i Ty, no teraz zrozumialem :)
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-03, 20:21   Temat: Antek - komentarze (vf8)
asiunia176 napisał/a:
Drogi kolego co byś powiedział na jakąś herbatę w weekend?
No dobra ugotuję kompot z jabłek ;)


W ten weekend to chyba nie za bardzo, a gdzie miala by byc ta herbata, czy kompot? Wszystko jedno, to woda i tamto woda :p

Cytat:
Pfff... ;P


????
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-03, 01:07   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Wiolcia? :D hehe Wydaje mi sie niestety, ze jednak za wczesnie zeby myslec o jakiejkolwiek pannie. Chociaz tyle mam atutow, prawda? Szczegolnie jeden heh...
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-29, 23:40   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Mi to by sie raczej przydala nowa glowa niz kapcie ;p Musze nabrac sil i checi zeby mi sie chcialo ciupac, bo aktualnie to nie moge nic zbytnio zrobic, bo nie moge zebrac do tego mysli. Hoduje sobie pajaczki i nawet je zaniedbalem ostatnio troche, taka mam jakas niemoc na wszystko. A zawsze tak swietnie byly oporzadzone ehhh... Niby sie nudze, a ta niemoc trwa. Powiedzcie mi, ze to tylko tak na te pierwsze dni po tej terapi? Tak? :)
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-29, 00:22   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Idzie sie z Wami usmiec widze :) A do czego sie przydam? Bo sprzatac nienawidze ;p
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 18:36   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Taka grupa wsparcia, to moze byc. Dzieki.. A co do opaski, to po co zdejmowac? Normalnie z opaska na kebab, albo do maca :P A w Kato jak bylem na chemii, to jak sie udalo wyrwac od kroplówki to do bistro i zabki w papciach i nawet nikt nie dziwil na mnie :)
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 17:43   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Cale zycie z wariatami, no ladnie.. A myslalem, ze chociaz tutaj bedzie ktos "normalny" haha :P
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 16:45   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Ja nie chce korzystac z psychologa ani jakichs grup wsparcia, zawsze radzilem sobie sam i teraz tez spróbuje sam. Chemie bralem w Katowicach, a pozniej juz Gliwice.. Jak mialem sile na poczatku leczenia, to wychodzilem sobie na ten rynek i nie tylko.
  Temat: Antek - komentarze (vf8)
Antek

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 9832

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 09:39   Temat: Antek - komentarze (vf8)
Komentarze dotyczące => tego wątku <=
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group