1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-13, 13:59   Temat: Agnese - komentarze
To już trzy tygodnie. Do końca miesiąca jestem na zwolnieniu. Próbuję pracować w domu, ale za nic nie mogę się skupić. Szukam w sieci odpowiedzi na niekończące się pytania: dlaczego tak szybko i czy szpital nie był lepszym rozwiązaniem niż hospicjum, bo może w szpitalu jeszcze ratowaliby Ciocię z niewydolności krążeniowo-oddechowej, która doprowadziła do najgorszego... Chodzę po domu, nie mogę sobie znaleźć miejsca, więc biorę psiaka i idziemy do Cioci na cmentarz. Tam, wśród ciszy jesiennych kolorów, troszkę się uspokajam. Wiem, że 70 lat to piękny wiek, ale... to chyba nie tak miało być... :-(
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-28, 10:11   Temat: Agnese - komentarze
Dziękuję Ci, Lideczko, jesteś naprawdę kochana :littlehs: :)

[ Dodano: 2013-08-28, 20:34 ]
[ Dodano: 2013-08-28, 20:27 ]
Avanilla, wielkie dzięki. Jasne, że pomoże :)

[ Dodano: 2013-08-28, 20:30 ]
Dzięki za post DSS. Kurczę, jakbym czytała o Cioci... Ona też najchętniej by leżała i dyrygowała wszystkimi wokół, nawet personelowi hospicjum nie odpuszcza. To siła przyzwyczajenia po latach przepracowanych na stanowisku kierowniczym.
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-27, 21:06   Temat: Agnese - komentarze
Opieka w hospicjum b. dobra, pielęgniarki życzliwe, w razie potrzeby pomagają też wolontariusze. Ciocia lepiej je i póki co, nie wymiotuje, chociaż dzisiaj znowu męczyły Ją mdłości :-( Mimo to czuje się bezpiecznie pod całodobową opieką. Bardzo liczę na to, że Ją tam wzmocnią i ustabilizują, aby mogła wrócić do domu. Planujemy wypożyczyć z hospicjum łóżko z materacem przeciwodleżynowym i wzięłabym urlop bezpłatny, żeby być z Ciocią 24/7. Wiem, z tym choróbstwem nigdy nic nie wiadomo, ale póki co, nadzieja we mnie żyje. Mam wrażenie, że Ciocia do hospicjum jeszcze się nie nadaje. Siada sama, wstaje do toalety, jest bardzo kontaktowa, pamięta różne rzeczy lepiej niż ja. ;) Na oddziale są różne przypadki, ale przeważnie są to pacjenci w ostatnim stadium choroby, a to optymizmu nie dodaje. :fucc:
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-26, 10:17   Temat: Agnese - komentarze
Kochana, lekarze na pewno opanują tę paskudną infekcję antybiotykiem. Niestety, maluszki dość często łapią tego typu zakażenia, dziewczynki zwłaszcza. Ucałuj Alusię. Wszystko będzie dobrze :) Ściskam Was bardzo mocno.
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-26, 09:12   Temat: Agnese - komentarze
Lideczko kochana, też będę się pilnować, ale czasem troszkę mnie emocje ponoszą. :-D
Tak bardzo się cieszę, że u Was lepiej. Pewnie Alusia też dodaje dziadziowi sporo energii :-D . Uściski!
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-26, 08:53   Temat: Agnese - komentarze
Kochane moje, z całego serca dziękuję Wam za wsparcie. |buziaki|
Kurczę, ale mam mętlik z tymi wątkami... :omondieu:
  Temat: Agnese - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7324

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-18, 21:25   Temat: Agnese - komentarze
Lucy, pani Lidio - bardzo dziękuję! Każda, nawet drobna poprawa to prawdziwe błogosławieństwo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group